bugün

bizim kuşağımızın onlarsız nefes alamamalarını düşününce, hallerine çok acıdığım 90ların sonu ve 2000 sonrası nesildir.
snoopy ve charlie brown'u ise, hiç duymamış olan nesildir.

bu sözlük beni yaşlı gösteriyor, artık giymeyeyim.
malesef 2000 sonrası doğan nesildir ne bugs bunny bilirler ne dışarıda arkadaşlarıyla oynamasını çok şanssız bir nesildir.
(bkz: disney)
bugs bunnyi tanımayan nesil pembe panteri nerden bilsinler.
(bkz: pepee ile büyüyen nesil)
susam sokağındaki öncelikle minik kuş ve sonra edi-büdü efsanesinden de bihaber olması yüksek ihtimal olan nesildir.
o ki ne şanssız bir nesildir.
heyyyyyyyyyyyyy kardişşşşşşşşşşşşş diye seslenildiğinde mal gibi insanın yüzüne bakarlar. tepki vermezler. of, tam bir hayal kırılığı...

"buraların en büyüğü o bir başka bugs bunny bugs bunny çok yaşa"
bugs bunny, heidi, donald duck, miss piggy, sirinler, tas devri vs. bu cizgifilmlerle buyuyen, cocuk gibi cocuk olan, vurdulu kirdili cizgilmlerde uzak buyuyen, cocuklugunu doyasiya yasayan nesil.
kayıp nesildir.
aynı zamanda sokakta oynama şansı da olmamış, müzik kasetinin de ne olduğunu bilmeyen, belkide hayatında hiç topaç görmeyecek olan nesildir.
pepee, caillou, ben10 neslidir.
bu nesil tasoları bile bilmez. görmüşse bile üzerinde pokemon olanları görmüştür. misket oynamayı geçtim, misket nedir onu bile bilmez. antin kuntin bir foruma misketin resmini çekip beyler yardım şeklinde başlık açar.
mahalle maçı nedir bilmeyen nesildir.
(bkz: bugs bunny vs pepe)
bugs bunny'e yalnızca 'tavşan' diyen nesildir. mutsuz bir nesildir, kendileri eksiktir.
malesef bugs reyizin elmır denen avcıyı deli ettiğinde gülmeyen nesildir.
Tüfeğin ucuna havuç sıkıştırıldığında ters tepeceğini bilmeyen nesildir.*
aynı zamanda tom ve jerry'yi de bilmeyen nesildir. tom'un jerry'yi bir türlü yiyemediğini belki de asla öğrenemeyecek.
naber cınım dediğinizde öpücüğün geleceğini anlamayacak nesildir.
küfürbaz haydo nun varlığı ile bunny den daha da fazla nefret edecek nesildir.
he-man ı hiç bilmezler.
pepee yüzünden bütün bunları yaşayan nesildir. bütün ergenler pepee şarkısı söylüyor, hey allahım ya. *
bugs bunnyi tanımayan bir nesil ilerleyen teknolojiye ve bu bağlamdaki çeşitli çizgi film diye adlandırılan ama eski çizgi filmlerle bir benzerlik taşımayan filmlere mağruz kalan bir nesil olarak büyümektedir.