1. 1.
  charlie brown'ın köpeği
  1 ... kursad
 2. 2.
  charlie brown un köğeği olmaktan çok daha fazlasını hakedip bir çizgi filme adını verecek kadar ünlü olan köpecik
  1 ... pandora
 3. 3.
  siyah beyaz kürkü,koca şeker bir burnu,kırmızı çatılı bir evi,sarı tüylü sevimli bir kuş arkadaşı,charlie brown adında bir sahibi ve hareketli bir hayatı olan köpecik.
  1 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  tazi türünden bir köpek, bir cizgi seridinden cikan en taninmis karakterlerden biri dünyada. Serinin en basinda basit bir köpekten baska bir sey degilken, sonradan düsünme balonlariyla olagandisi bir hayata baslayan bir "yazar". Cogu bölüm, Snoopy'nin daktilosunun basina gecip, gün hayallerini yazmasiyla baslar; "It was a dark and stormy night..."

  Bir cok alternatif benligi vardir hayal dünyasinda, bunlardan en taninmisi süphesiz Birinci Dünya Savasi ucak pilotu "flying ace Snoopy"dir.

  Kök birasini sever, hindistancevizli sekerlemelerden nefret eder, klostrofobiktir ve köpek evinin catisindaki buz sarkitlarindan ölesiye korkar.

  Köpek evi, fizik kurallarini altüst etmistir. Icerisi cok genis olup, birden fazla odasi vardir, zengin bir dekorasyona sahiptir. Bir kac Van Gogh tablosu, gurme mutfagi ve bir müzik sistemi tabii ki buna dahildir.

  Ayrica biraz Fransizca bilen Snoopy, dünyanin en taninan bir kac köpeginden biridir.
  4 ... aftermath
 5. 5.
  (bkz: charles schuls) tarafından yaratılan peanuts çizgi romanının ezik kişilik (bkz: charlie brown)un, sahibinin aksine karizmatik ve şirin olan köpek... kucu kucu...
  Cool havaları vardır...
  ... victor
 6. 6.
  (bkz: snoop dogg)
  1 ... sciende
 7. 7.
  bir pizzacı. izmitte bulunur kendileri. merkez kampüsün azıcık ilerisinde.
  ... fayaka
 8. 8.
  http://www.snoopy.com/
  ... kendime donmeye artik cok gec
 9. 9.
  bilinçaltı köpeğidir, çocukluğun en zararsız çizgi filmlerinden birinin "esas köpek"idir. uysal, kendi halinde fakat kendine ait geniş bir dünyası olan, ilerinin sanatçısı olabilecek insanın çocukluk karakteridir. bir insan bir köpekle bu kadar mı özdeş olur? olur.

  (bkz: çocuğun kurguları)
  ... stalker
 10. 10.
  kendine ait kırmızı bir evi olduğu halde hep çatıda yatan köpek. *
  2 ... salmonella shigella