bugün

dunyaca unlu muzisyenlerin sahne aldıgı, tokyoda bulunan bir muzikhol. dream theaterın live at budokan dvdsi ile daha cok tanınmıs olsa da led zeppelin, ozzy osbourne, mr. big, malmsteen, beatles, prince, bob dylan gibi grup ve muzisyenlerin de aynı isimde yayınladıkları konser kayıtları mevcuttur.
amiga nın en zor dövüş oyunlarından birisidir. tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım bir tane görünmez ninja vardı zor olarak. birçok kişi değil neredeyse kimse onu geçemezdi. fakat basit bir taktik bulmuştum ben. önce korumaya alırdın uzun süre beklenirdi. enerjinin altındaki* bar dolunca rakibe bir çakılırdı ve %95 güç götürülürdü rakipten. hemen birkaç basit darbe ile tamamen öldürülürdü.

rom için: http://www.rom-world.com/file.php?id=37

adresini ziyaret etmelisiniz. abondonware olduğu için yasaldır.
electonic arts tarafından çıkarılmış "gerçekçi" bir dövüş oyunu

yani öyle bir dövüş oyunu düşünün ki karşı rakibe buz, ateş topu, zincir, elektrik atmadan sağdan soldan kaybolup gelmeden karakterleri ölüp dirilen hayaletler, tanrı ve tanrıçalar, robotlar, değişik değişik canavarlar değil dövüş sanatlarına merak salmış ve japonya'ya ticaret amacıyla yerleşen bir ingiliz ailenin oğlu, dövüş sanatları kendisine ata yadigarı olan bir japon veya uzak topraklarda kendine rakip arayan çinli bir kung-fu ustası olan bir dövüş oyunu olsun

electonic arts her sene battlefield oyunu çıkaracağına su oyunu yenilenmiş grafikler ile çıkartsa neler vermezdim.
güncel Önemli Başlıklar