bugün

ivanaya dublaj yapılması gereken program.canım türkçemi bozmaya başladı.
Kalitesiz şahsiyetlerin ekrana çıkıp, abuk subuk giyindiği bir program. Patlak egonun bolca bulunduğu, zevksiz insanların yarıştırıldığı ve herkesin herkese laf atıp; seviyesiz bir biçimde eleştirildiği yarışma içeriğinin adıdır. Yahu güzel giyinmişsen giyinmişsindir, alır yıldızını oturursun. Dolandırmaya gerek yok abi, formata göre davranmaktır önemli olan. O ufacık çizgiyi aşmayınız, sen rahat ben rahat yahu!

Ama yok, illa ki aşacaklar.

(bkz: sinir küpü arya)
nasıl olmuş da bugun kapali giyinmişler yarişmasi.
20. yüzyılda ortaya çıkan " Kezban " sıfatının anlamının tam olarak ne olduğunu bilemeyenler için, bu yarışmada "ayşegül" adlı yarışmacıyı izlemelerini tavsiye ediyorum
türk televizyon tarihinin en çılgın yarışması olabilir. hırs, ihtiras, ihtişam... hepsi bu programda.

"emeği geçen herkesin allah belasını versin" demekten alamıyor insan kendini...
güzel karılar var.
bir garip yarışma. anladığım kadarıyla yarışmacı kızlar dar elbiseleriyle vücutlarını teşhir etme derdinde. hepsinin hayali de oyuncu olmak zaten. bunun için de bu şart tabii. ya farkını koyacaksın ortaya ya da kendini yatağa attıracaksın.

bu arada ayşenur balcı nın göğüsleri silikon. uzun zamandır instagram da takibimde kendisi.
işsiz olarak her gün düzenli takip ettiğim program. gizem,nur,ikizler ve ezgi(anneymiş kendisi) dışında diğer kızlar varoşun önde gideni ama insanları cidden eğlendiriyorlar be.

edit: NURUN ASKERLERiYiZ ULAN.
Bir işsiz olarak
Eskiden her gece yemekteyizi izleyip dibimiz düşerdi buzdolabındaki yarım yoğurt a talim ederdik pek çok şey değişmedi yine geceleri oturuyoruz bazen ivanaya hak verip bazen karşı çıkıyoruz ağızımız açık izleyip bu kızların türk olduğuna inanmayıp nerede yaşadıklarını merak ediyoruz.
özlem bi aglamiş.

akla ilkokulda numaradan aglayan sumuklu kizlari getiriyo amk zaten sevmezdim, iğrendim.
türkiye'deki tarz kabızlığını gösteren program. kızlardan gotik, hipster, punk vb. olanı hiç yok tabii ki. bunların yerine moda dergilerini kopyalamaya çalışan ancak doğduklarından beri aynı giyindikleri için bunda zorlanan şencan ikizleri ve living sex doll olmaya çalışan ayşenur balcı var. zaten jüride nur yerlitaş var ki nur yerlitaş modacıysa abiye dikebilen herkes modacıdır. sibel can, seda sayan gibi insanları giydiren kadına donatella versace muamelesi yapılması ayh

keşke hakan akkaya'cığım kalsaydı. en azından bu kezbionista'lara ''nedan?'' der, varoş olduklarını her gün hatırlatırdı.
5 saati 30 liraya paralı seyirci tutan yarışma.
aileden şişko, yaşlı, oturmayı seven birileri varsa söyliyim de gitsinler baari.
sayesinde beynime "tümünü sil" seçeneği getirmek istediğim program. hasta olduğum için birkaç günümü televizyon karşısı 3'lü koltukta geçirdim, bu programa denk gelip izledim. naçizane eleştirilerime geçeyim:
öncelikle nur yerlitaş'ın canlı bir büst oladuğunu düşünüyorum artık. kadının göğüs hizasından aşağısı yok bence, el arabasıyla getir götür yapıyorlar. getirmeseler de olur gerçi, yarışmacıları yorumlayış tarzı çok kötü.
yarışmacılar korkunç. bir tane kız var esmer, adanalı mıymış neymiş, ayşegül sanırım adı. nur adlı yarışmacıya darılmış da bilmemne... tavşan dağa küsmüş hesabı... nasıl bir çirkinlik(üslup olarak), çirkeflik... o kız sayesinde programı izlemeyi bıraktım hemen, beni kendime getirdi, buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
bir yarışmacı daha dikkatimi çekti, ezgi'ydi adı sanırım. küçük bir çocuğu varmış. çok tatlı bir kadın, gayet de güzel giyiniyor bence. varoş kızlar arasında harcanması ise an meselesi.
ayrıca sunucu konumundaki canlının sunuculuk yapamadığı kaçıncı programından sonra anlaşılacak acaba? dünyanın en itici canlısı. bir de yarışmacılara laf sokuyor. yorum yapma sen, sun geç allasen. bak yine sinirlendim.
kemal doğulu ve ivana sert'e bir sözüm yok. aynen devam...
herkesin izleyip ibret alınması gereken televizyon programıdır. türk moda mizahı ve medyası tamamıyla ilginç bir şekilde realist olarak gözler önündedir. izlemeli ve izletilmelidir. 'illa ülkeden mi gidelim? sebeplerinden bir tanesidir.
ismiyle müsemma olmayan program. Dünyanın en aptal jürisine sahip. Nurella nedir ya. Nerden bakarsan bak aptallık.
En sevimsiz sunucuya sahip yarışma programıdır. Kadının ağzını açmaya hali yok! işim bitse de evime gitsem, hepinizin ben... Der gibi bakıyor! Zayıflığı ve bakışları ayrı bir itici.
Şoyle ki yayinlandigi gunden gunumuze kadar hiç bir b°k anlamadigim gereksiz bir program.
Allahın belası bir programdır. Yazıklar olsun! Bu kadar saÇmalık olur mu arkadaş?
twitter'da yapılan geyikler sayesinde haberdar olduğum programdır. yüksek ihtimalle reyting rekorları kırıyodur, bizim milletimiz çok sefer bu tarz programları. hem sallar, hem izler. reytingler tavandadır, ama sorsan kimse izlemez.
Metropol kezbanlarinin hayatini anlatan super bi belgesel.
şu yarışmada Ayşegül adında bir çocuk var, tam boş muhabbet yapıyor. kendi berbat kıyafet seçimlerine bakmadan diğerlerine sallıyor.
diskalifiye edilse yeridir, bu kafada birinin bu yarışmada olması gerekmiyor.
işsizlikten izlencek olan.

agir işsiz olarak ciddi derecede takipteyim.
Yarı çıplak kızları görünce şoka girdim. Manken oyuncu olsa evet de normal kızlar öyle nasıl çıkar.
jüri üyelerinin alenen yarışmacıları "güzel değilsin!" diyerek aşağıladığı yarışma. sözde tarz yarışması ama fiziki özelliklerinden ötürü millete hakaret ediliyor.
Kadın programı olmasına rağmen izleyenlerin yüzde 90'ı erkekmiş.
güncel Önemli Başlıklar