1. 1.
  (bkz: entrylerini begendigim seker insan)
  1 -1 ... stranger
 2. 2.
  msn zirvesine katılmış az konuşmuş ama muhabbeti takip etmiş uuser. az konuşmasına rağmen neredeyse sonuna kadar zirvede idi.
  2 ... elma
 3. 3.
  nicki United Arab Emirates'te bir emirlik adını andıran yazar.
  2 -1 ... gilberto
 4. 4.
  savaşçı ve dik başlı, asi ruhlu camarilla vampir klanı.
  türklerden vampir olsaydı kesinlikle brujah olurdu.
  2 -1 ... tyler
 5. 5.
  muhtemelen bogazici universitesi'nde okuyan yazar.
  ... yarteles
 6. 6.
  Camarilla birliğine ait 7 vampir klanından biri.Genel olarak asi ruhlu vampirlerden oluşur.Brujahlar sosyal değişime kolaylıkla ayak uydururlar ve içlerinde Camarilla birliğine ait en güçlü vampirlerden bazıları yer alır.Birçok diğer vampir,Brujahlardan "punk'çı kanun kaçakları" diye bahseder.
  -1 ... tribalenfeksiyon
 7. 7.
  her ne kadar camarilla'ya dahil gözüksede bu anarch revolt sonunda diğer klanların zorlamasıyla olmuştur. aslında camarilla üye olan brujah pek yoktur bunun yerine camarilla ve sabbat birliklerini reddeden anarchs adında kendi oluşumları vardır.
  ... jusenas
 8. 8.
  Ben diyaloglarla uğraşmam, düz mantığım vardır, Girerim, yakarım, çıkarım şeklinde düşünen vampir klanıdır. Büyü tarafı ve sosyal tarafı zayıftır, Anarşinin çocuklarıdırlar.
  1 ... gothic evil
 9. 9.
  kurucusu sanılanın aksine troile olmayan klan. Brujah klanının asıl kurucusu Ilyes ya da diğer adıyla Brujah'tır ve Troile Ilyes'i diablerie edip klanın kurulmasını tamamlamıştır.
  ... nukleermalkav
 10. 10.
  klanın logosu ters anarch'dır. caine tarafından aldığı lanet sinirini kontrol edememesidir.
  1 ... djarumturk