bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
hoşgelmiş, sefalar getirmiş yazar. silent hill türkiye'nin gülü, r&b dinleyicisi, diecast koleksiyoncusu ve araba hastası insan. *
paul walker ın hızlı ve öfkeli filminde canlandırdığı hız manyağı polis memuru.
"ulen böyle polis olucan hea" dediğimiz karakter.
esprili ve hoşsohbet kişilik.
tanımam, tanıyanı da sevmem. *
yardım sever sözlük yazarımız. şeker gibi muhabbeti var, ayrıca nezaket kurallarını, konuşmasını gayet iyi bilen dost canlısı kişilik. iyiki tanımışım kendini.
tuzak olarak nitelendirdigim cekilislerden bir sey kazanan birisiyle tanisma dilegimin gerceklesmesini saglayan yazar. tesekkürler.
(#4717769) no lu entryde ki son bkz la beni benden almis olan yazar. zevkle okuyoruz.
kaliteli yazardır kendileri.

ayrıca; (bkz: conan o brien).
senelerdir tanıdığım, silent hill hastası yolların ustası (GT5'te) drift manyağı (benim gibi) üslubu sokucu (laf) kişilik. En iyi net arkadaşlarımdan biridir kendileri...
5 yasimdan beri cogu aksiyona beraber girdigim kisi. yakin zamanda askere gitmesi muhtemel, gidisindan opulesi insan...
(#7508780) girisi ile kızların sazan olduğunu iddia etmiş yazardır.
(bkz: 2e)
edit: aynı zamanda amatör anketör'müş. yanlız bazı şeyleri yanlış biliyor. anketörlük sandığın gibi bir şey değil. anket yapana anketör denir. gördüğü çubukların üstüne oturana değil. seni kandırmışlar.
sen çok yanlış geldin diyen yazar.
lafı çok fena oturtan yazar.
öyle bi oturtan ki entry sildiren yazar.
entrysini silince hışmından kurtulabileceğini sanıp, acısını bir saat sonra kusmaya çalışan ezik sekizinci nesil veletlere de kapağı bedavasıyla koyan yazar:

görsel

aklın varsa bunu da silersin diyen yazar.
(#15849853) sahip olduğu topluluğun farkında olmayan dır.
içinde bulunduğu topluluğu iyi bilen yazar. taksim'de converse giyip slogan atan 3-5 komünist var diye türkiye'yi komünist bi ülke sanacak kadar salak, ve komünist bi ülke olmasını bekleyerek hayaller kuracak kadar gerizekalı değildir.
sabaha karşı osuruktan nem kapıp dağa çıkan kürtleri başlık başlık üşenmeden incelemiştir.*
kürt başlıklarının bokunu çıkartmış yazar.

yeter la.
anladık kürtler dağa çıkıyor ottan boktan be dostum denilesi yazar.
kürtlerin dağa çıkma sebeplerini, içinde bulunduğu toplumun dinamiklerini harmanlayarak, insan haklarının evrenselliği ve eşitlikleri özümseyerek açtığı başlıklarla kanıtlayan çağın ötesindeki yazar.

(bkz: karakter sınırına takılınca dağa çıkan kürt)
(bkz: counter da öç yapmayı unutunca dağa çıkan kürt)
başka meşgale bulamadığından sol frame'e çıkan yazar.
politik olarak got buyutme sirasinda es kaza burjuva medyasinin haber bultenlerinde izlediklerinden ve kahvede okeye dorduncu beklerken goz gezdirdigi burjuva gazetelerinde okuduklarindan baska herhangi bir bilgi, özfikir sahibi olmayan, turkiye cumhuriyetinde konu uzerine konustugunuzda yaklasik 40milyon insanin verecegi cevaptan, kuracagi cumleden farkli tek bi cumle kuramayacak olan, ama bu cogunlugun haklilik yanilgisinin girdabina kapildigi icin bahsini ettigi konular hakkinda ciddi birikim ve bilgiler temelinde konusabilme ihtimalini zaten yokedip akli sira mizah yapan, sol frame kirleten yazar.
(bkz: asgari ücret alıp akp den memnun olan seçmen/#17698281)
bir kaç edit yaptım ama olmadı, silip baştan yazmak en doğrusu gibi geldi. küçük bi yanlış anlamadan dolayı hafiften tartıştığım yazardır. ki tartışma kavga şeklinde değil karşılıklı dert anlatma şeklindedir. *

haklılığını farketmemi sağladığı için sağolsundur. entrylerini takip edeceğim kişidir ayrıca, zira iyi yazıyor.
güncel Önemli Başlıklar