bugün

braun'un küçük ev aletleri statüsün de üretmiş olduğu kıl toplacıdır bu alet efenim. kadın kısmısının ağda işkencesinden kurtulması için yapılmıştır zira iyi de olmuştur çünkü kadın da en iğrenç duran şey kıldır *. bu aletin ince tüyler, kökler için falan değişik başlıkları vardır ten de tahriş olmasın diye soğutucu başlıkları falan baya rağbet görmeye başlamıştır. nitekim kadın milleti için gereklidir evlerin de bulundurmaları gerekir yoksa küçük king kong gibi gezersiniz ortalık ta *.

edit:braun'un efsane sloganını da unutmamak gerekir
(bkz: birlikte hep daha iyiye)
şu anda döndürdüğü reklamlarla "ben türk sosyo-kültürel yapısını hiç sallamıyorum","amaaan o da neymiş ki be hepimiz avrupalıyık" diyen marka..

reklama değinirsek..

kızın biri sevgilisi ve arkadaşı ile alışverişe çıkmış..arkadaşı elinde iki mini etekle geliyor bak bunlar çok güzel diye..bizim esas kız şu an alamam ki kısalar* diyor..*öküz sevgilisi ise hemen zambadanak atlayarak "ama kısalar sana çok yakışıyooo" türünden bir laf ediyor..kız belki haftaya diyor..

sonra geliyoruz ikinci kareye..bu sefer kızın sevgilisi, arkadaşı ve arkadaşının sevgilisi bir restoranda oturuyolar..bizim esas kız giymiş kısaları ve sonradan restorana geliyor..sinir bozmaya başlayan arkadaşı "almış kısaları" diyor..bizim angut sevgili ise "bak ben sana demiştim kısa sana çok yakışıyor" diyerek kendisinin türkiye'de hiç mi hiç yaşamadığını söylemek istiyor bize aslında umarsızca..evet şimdi sıkı durun..en güzel hamle geliyor..bizim esas kız ortamda diğer kızın sevgilisi de varken çıkarıyor yeni aldığı mini etekleri ve "aldım kısaları" diyor..evet evet bunu da yapıyor sayın seyirciler..burası almanya değil arkadaşım..ne yapıyorsun sen öyle demek istiyorum kendilerine..

bu tür çift anlamlı mesajları hakikaten can sıkmaya başladı braun un..muhtemelen sinir et prim yapsın ekolünden faydalanmaya çalışmış bizim alman yeğenler..fakat reklamın ne kadar itici ve mide bulandırıcı olduğunu gözden kaçırmışlar..
allahın cezası bir alettir.
6-7 sene önce aldığım modelini su altında da kullanabiliyorsun bu yönden güzel fakat normal kullanımda şarj etmeden kullanamıyorsun bu biraz sıkıntı yaratıyor. Şarj edip öyle devam etmen gerekiyor bu da gereksiz bir beklemeye neden oluyor.