bugün

türkiye'de bol bulunan çiftlerdir. kadın güzelliğini çoktan kaybetmiş. erkek güzel kadınları tavlayabilecek niteliklere sahip değil. çatışmalı evlilikler çocukları boşanmadan daha çok etkiliyor ancak insanlar bunu bilmiyor. çocuk olması da boşanmamak için bir sebep oluyor. ondan sonra gelsin sinir krizleri, gelsin ağızdan burundan sıvılar, kolonya yetişsin. bunlar olmazsa bıkana kadar yıllarca hakaretler ve küfürler söylensin.
15 ocak 2019 yılında eşimin açtığı boşanma davası sonucu hala boşanamadık. 13 duruşma iki psikiyatr kontrolü bir mmpi testi 128 gün hapis 16 defa uzaklaştırma 6 defa silahıma el konulması 706 gün çocuklarımımı göremem ve yinede cinnet getirmemem ile rekor kırdığımı düşünmekteyim.
Allah yardımcın olsun kardeşim.
hep çocuk yüzündendir.
Boşanamayanlar ehehe güzel kitap ismi olur yok satar amk.
o yüzden evlenirken bir de bakmak lazım boşanmak istersem boşanabileceğim birisi ile mi evleniyorum ben diye bu devirde kimsenin kimseye tahammülü kalmadı çünkü.
aynen o kadar oldu işte. en kötüsü de ceza evine cinselden girmek ve daha beteri kendi çocuklarından girmekmiş. tam tamına 128 gün içerde kaldım. allah kimseyi eşiyle evladıyla sınamasın. allaha şükür şimdi çok çok iyiyim. psikolojim iyi. işim gücüm iyi. işime 10 ay sonra dönebildim. çok yıprandım ama asla vazgeçmedim ve kendimi bırakmadım. çünkü ben haklıyım. ben masumum.