bugün

rezilliğin daniskası trajikomik bir durumdur. bir cinsel kaza örneğidir .
(bkz: hayvansın rıza)
(bkz: sopamı getirin)
(bkz: taş yok mu taş)
kadının bu olaya tepkisinden sonra bir daha hiç işeyemeyecek olan zavallıdır.

(bkz: sevgilinin pipisini kesmek)
ne yapıyorsun sen
boşalıyorum
neden bu kadar fazla
.......????
(bkz: o kadar boşalmak ki akabinde işeyip sıçmak)
(bkz: dün gece ne yaptığımı sözlüğe aktarmalıyım)
(bkz: baya bi boşalmak)
iki kadin ile ayni anda sevisirken, orgazm ile birlikte gelen cisin kumral bayanin icine gitmesidir. degisik bir eglencedir.

edit: sarisin hatun eksilemis hemen. ama yavrum demedi mi ben seninle ozel olarak ilgilenicem diye? cik, cik, cik...
ereksiyon halindeyken gerçekleşmesi çok zor olan bir hededir.
(bkz: boşalıyorum o halde varım)
(bkz: sıçsaydın)
her erkeğin ergenlik öncesi gerek rüyasında olsun gerek hayalinde olsun aklına gelen olay. erkeğin cinsellikle ilgili iç güdüsel bir düşüncesi olduğunu düşünüyorum. zira spermin ne olduğunu bilmediği bir döenmde bu tarz şeyler düşünmesi üremenin tamamen içgüdüsel bir durum olduğunu gösterebilir. Cinselliğin ne olduğunu bilmediğini sandığı bir dönemde bile bunu düşünebilir.
yaşlı amcaların genelevlerde dayak yeme sebebi.
(bkz: üşeniyorum diye bir kadının içine işemek)
fikir olarak entersan lâkin hayata geçirmek ne kadar mümkündür bilinmez...
ayrıca, sözlük yazarlarının ve okurlarının cinsel hayatlarını bu denli renkelendiren fikirlerle süslediğini de unutmamak gerekir...

ileride bir gün bir gazete de herhangi bir habere konu olabilecek tarzda fikirler ortaya atılmaktadır...

+boşalıyorum necla...
-hey maşallah...
+bir dahakine blowjob yapalım mı?
-yok. o kadar da değil!
(bkz: yapılmış en aptalca dalgınlık)

kapakcik diye bisey var isteseniz de zor yaparsiniz zaten.
(bkz: bigün yine sevişiyorum)
(bkz: sıçsaydın)
içeride oluşacak birikme sonrasında erkek cinsel organı , kadının cinsel organından çıkınca kadın tarafında fışkırtılacak erkeğin çiş ile kendisinide yıkaması kaçınılmazdır.
çoğu kez, testisler üzerinde bulunan meni keseciklerinin yeniden dolmalarına ve aktif hale gelmelerine izin vermeden, ardı-ardına girilen cinsel ilişkilerde yaşanan karmaşık ve istemsiz gerçekleşebilen bir durumdur.

normalde, bu süre içerisinde erkeğin erekte olması ve orgazmı yeniden yaşaması mümkün olmamakla birlikte; alınan cinsel isteği artırıcı ilaçlar ya da partnerin, yaşanılan bir orgazmdan sonra; penisi elle ya da oral yoldan tahrik etmesi sonucu, cinsel ilişki süresince kapalı konumda olan idrar yolu kapakçığı açılarak; idrarın gelişine sebep olabilir.

siz, siz olun;

- aşırı alkol ya da bira içtikten sonra cinsel ilişkiye girmekten kaçının,
- cinsel ilişkiye girmeden önce mutlaka tuvalet ihtiyacınızı giderin,
- cinsel isteği artırıcı ilaçlar, geciktirici sprey ya da çeşitli kimyasallar kullanarak kapasitenizi zorlamayın,
- hem siz ve hem de partneriniz için; cinsel tatminde nicelikten çok niteliğin önem taşıdığını unutmayın!

edit: yazım kuralları.
(bkz: afedersin ama hayvansiniz riza bey)
oral yolu denemesi gereken kişidir. yoksa olacakları ne siz düşünün ne de ben söyleyeyim .
sapıklık ötesi saçma bir davranış hatta davranış bozukluğu.bunu yapanın ne gibi bir pisikolojik sorunu var acabademeden edemiyor insan.
almış olduğu zevkten sonra işeme uygulaması yediği kaba pislemeye eşdeğer bir harekettir. farketmez ha ağzına işemişsin ha vajinasına. fazla abes olur.