bugün

çok konuşan insanların ortak özelliği.
ağzının ortasına geçirmek istediğim insan türüdür bunlar genelde kendilerini anlatan derdi tasaları hiç bitmeyen narsistlerdir, adam dediğin kendini lafından belli eder.
Sürekli kendisinin haklı olduğunu sanarak savunmaya geçer,
Nezaketle dinlemeye devam etmenizi hunharca kullanan insan modelidir.

Nedense zihni kapalı insanların, ağızları hep açık oluyor.
Enteresan!

Birgün saray soylusu gibi gülümseyerek dinlemekten vazgeçip, sus da motorun soğusun diye böğürecem o olacak!

Ömrümü yedin lan Pelin!
Sürekli bildiğini düşünüp konuşan insan.
Boş konuşan insanların sözleri genelde kulağıma bu şekilde fısıldar "ha-ta-ta-ba-ta-ta"
Sonra şah damarlarına saldıracağım. Sesleri kesilecek. Boş konuşan insanlara örnek verecek olursam şunları yazabilirim. Aleyna tilki,Trump,Galyalılar,Keltler ve daha niceleri. Fakat en önemlisi mumblecılar.
Çok konuşan insan boş konuşan insandır.
her evde bir tane bulunması gereken kişi. arada o da lazım. hayat böyle üzerimize üzerimize geldikçe stres atmakta zorlanıyoruz. tadında oldukça tadından yenmez.
konuşmak için konuşur. her cümlesi sabrınızdan bir kesit alır götürür.
Yorar, bıktırır.
Bos konusan insanlarin geneli abarti ve yalan sarmalinda kurar cümlelerini hee sen susar dinlersin sonra doner sana sen de cok sessizsin az konus derler konusunca da ust perdeden seni ezmeye calisirlar azicik calisan akillari ile hele bunlar bir de is arkadasinizsa yandiniz hergun o sevimsiz otlar gibi burnunuzun dibinde beliriverirler bu insanlardan cevresinde olmayana dunya ne guzeldir.
Ölümü özletir.
Nezaketen dinliyor gibi görünmenizi anlamaz.
Beden dili okuyamaz bu dingozlar.
Bak kollarımı bağladım, gözlerimi belerte belerte bakıyorum, derin nefesler alıyorum.
Daha ne yapayım olum?!
Sus artık yaa! Suuus! Suuuus!
Bkz: melemesi iyi olan ama süt vermesinde sıkıntı olan koyunlar.
bir de demagoji yapıyorsa hiç çekilmez. koşarak uzaklaşın, muhatap olmayın, münakaşaya girmeyin.
Universiteye adim attigim gun çevremde bunlardan onlarca oldugunu farkettim. Ozellikle bir tanesi vardi ki adasim cocuktan ilk gunden beri nefret ettim. Abi insan hep mi konusur hep mi kalitesiz espri yapip kizlari guldurmeye calisir hep mi makara peşindedir ? Birde cool oldugunu falan sanmaz mi bunlar cildiriyorum gordukce.
kelime anlamı itibariyle boş konuşarak, beyninizi büyük bir boşlukla, tamamen olumsuz anlamda doldurmak isteyen insandır. uzak durmak gerekir.
Günümüzde ve ülkemizde artmış olan insan türüdür.
Az konuşan erkekten iyi prim yapar.
daha az konuşması hem kendisinin hem de çevresindekilere hayrı olacak insandır. fazla konuşmuyor ama boş konuşmasından iyidir derler.
Boş konuşan insanlar genellikle çok konuşurlar.
her insan hayatının bir yerinde bir ya da bir kaç kez mutlaka boş konuşur. bana mükemmeli oynamayın, en nefret ettiğim insan şekli.
Bunlardan birisi benim ofis arkadaşım olur.
Bu konuda eline su dökebilecek adam tanımadım şimdiye kadar.
Boş konuşması bişey değil de, onay istediği zaman "evet abi" demek zor.
Adamı dinlemiyor olmama rağmen onay istemesi de ayrı bi garip...
Dinlenmez ve bundan şikayet eder. Keşke şikayet etmek yerine cümlelerini doldursa.
aynı zamanda çok konuşan insandır.
Katlanamadığım insanlar. Hemen terkederim ortamı.