bugün

muhtemelen çok konuşan insandır. ne kadar çok cümle o kadar boş cümle.
(bkz: rockstar)
konuşmayı bilmeyen, konuşacak bir şey olmayan insandır.
toplumda ilgi çekmek amaçları olabilir.
boş konuşmanın yanında çığlık çığlığa, anıra anıra gülen insandır.
gerek toplumun baskısı gerek kendisini yetiştirmemesi bu durumun sebebi olabilir.
aynı zaman da sigaranın yasak olduğu alanlarda sigara yakan insanlar da bu bloğa girebilir.
galiba boş olan her insan boş konuşur gibi bir olay çıktı ortaya.
üzümsüz kek, şekersiz çay, tütünsüz sigara gibi yakıştırmalara maruz kalır genelde.
katlanamadığım insan tiplerinden biridir. dinlemeye tahammül bile edemiyorum. 'bana ne ya yeter artık' deme noktasına geliyorum çoğu zaman. en iyisi uzak durmak böyle insanlardan, boş yere kafanızı meşgul ederler. eğer insanları umursamama gibi bir özelliğiniz varsa böyle insanlar sizin için hiç var olmamış gibidir zaten.
Beyni'ni merak ettiğim insandır. Çok değişiktirler. Hep merak ederim bu insanı karşıma çıkarsada kulaklarımı tıkarım.
hayatta asla tahammül edemeyeceğim tiptir.
sözlüğün genelidir.
Sözlük yazarı olan versiyonu için (bkz: cok okur az yazar)
Az okur çok konuşur. Çok cahilsin, her şeyi biliyorsun.
Sevemediğim insan tipi.
Konuşur da konuşur. yapar, eder, halleder falan ama bir gün sonra konuştuğunu unutur.
en çekilmez varlıktır. (bkz: bi sus amk)
Hepimiz yapıyoruz bok atmayın şimdi
Hele de yanında kendimizi iyi hissettiklerimizin yanında sonuna kadar saçmalamak.
kafa şişirdiği kadar başkası adına utanma deneyimini de yaşatır.
bazen ben.
Bana denk gelmesin.
Öldürülmesinin serbest olmasını istediğim kişilerdir.
aynı olayı iki cümleyle anlatabilecekken 15 dk boyunca anlatan insandır.bir süre sonra o anlatırken başınızla onaylarsınız ama aslında artık dinlemiyorsunuzdur.
ulan böyleleri bize denk gelmiyor ki ağzını burnunu kıralım.
genel de bu öbeği kullanan insanlardır.
Misal işyerinde birbirleriyle vakit geçsin diye şakalaşiyorlar durup durup birbirleriyle uğraşiyorlar laf sokuyorlar. Vaay bizede mi falan gibi ucuz oyunculuklar. Çoğu yer böyle. Vakitleri birbirlerine laf sokmaya çalışmakla şakalaşmayla geçiyor küfretmesede seviye düzey yok hoşuma gitmiyor. Muhabbete girmesen yabani oluyorsun. O yüzden hepsiyle konuştum normal bi sekilde. Benden bu dedim fazlasini beklemeyin . Sevmiyorumda yapmacikda olamiyorum. Fazla samimiyetin gerçek sevgi göstergesi olduğuna inanmıyorum.
Kendisine sorsanız dünyayı kurtarıyordur..
herşeyi bildiğini sanan insanlardır. çekilmez, sözünü keseler, hep anlatmak isterler. sıkılırım, bunalırım, söverim.
görsel
Kendisine en az sabır göstereceğim insandır.
herkes gibi bir insandır. kimse her söylediğinin altını doldurduğunu iddia etmesin o adamı oraya gömerler.