bugün

Bu gece kadınların saldırısına uğramış erkektir. Geçmiş olsun. *
dengesiz ,manyak insan topluluğudur. kendini çok beğenmekle birlikte çekici ,marjinal bir dünyaları vardır.
Başıma birşey gelmeyecekse astroloji zırvadır fakat insan kendi burcu pohpohlanınca bir hoş oluyor. Yalansa yalan diyin. Bir de mesela bence en iyi tasakli burç boğadır. Çünkü ben boğayım. Mesela bana kadınlar burcumu sorduğunda acaip hoşuma gidiyor ama başkalarının burcu ve özellikleri zerre sikimde değil.

Eminim hepiniz böylesiniz. Yalansa yalan diyin.
Sevgilisinden borç para alır.
aslanla kıyaslanamaz.

neyse gereksiz bilgi vermeyeyim. hepiniz en kral burcun aslan olduğunu zaten biliyorsunuz.
hayirdir bugun astro tayfa baya aktif. kambersiz dugun olmaz * boga burcu aliskanliklarina sıkı sıkıya bağlıdir bi kere. genellikle erkeklerde olan Iliskide heyecan arayisi bunlarda pek olmaz, gizemli degildir neyse odur, dogaldir. becerikliligin yaninda tembellige meyilli oluyorlar. kadinlara göre ideal erkek burcu her ne kadar boga burcu olsa da sıkıcı bulunuyorlar.
bu nedenle bence en ideali boganin birkac level üstü olan (bkz: aslan burcu erkeği) * ya da (bkz: terazi burcu erkeği)de olumlu tabi kendi penceremden.
https://www.instagram.com...&igshid=12vq8c9koy46n
boğazına düşkün, ağırkanlı ve inatçı olmaları bariz özellikleridir.
bir de cimri oldukları söylenir ama ne kadar doğru bilemiyorum.
Odunun tanımıdırlar. Laftan anlamaz, lafları idrak etmekte zorlanırlar. Çünkü beyinleri sadece kendi inandıklarına çalışır. Karşıt görüşle gelirseniz direkt savunma mekanizmaları çalışır ve car car konuşarak sizin beyin kıvrımlarınızı hasara uğratırlar.
Demem o ki bunlara bir şey anlatmayın, ruh sağlığınız için konuşmayın bile. Ha bunlara konuşuyorsunuz ha tabağa çanağa.

Bu kadar nefret etmeme rağmen nedense hep ilgimi çekenler bunlar oluyordu. Şükür ki ilgiyle sınırlı kalmayı başarıyordu. Bunlarla bir ömür geçirmek mi? Hayır, değerli hayatımı mahvetmek gibi planlarım yok.
Pek umursamasam da burçdarşlarım hakkında kötü yorumlar beni üzmektedir... inanmayın burca, fala neyim.
dahil olduğum burç grubu.

evde öyle otururken odun, kıt beyinli, egoist, boş konuşan birisi, tabak, çanak, içten pazarlıkçı, tırsak, uyuşuk, üçkağıtçı bir orospu çocuğu oldum amk.
en azından yaşamaya çalışıyoruz.
erkeğin özüdür, hasıdır, hakikisidir. konsantre erkektir. buna su katsan 3 akrep 3 koç 3 teraz erkeği yaparsın. öyle bir erkektir. maşallah, hafazanallah. tü.
%90 aldatır.
Boğa'nın kadını iyidir, erkeği işe yaramaz.
diğer burçlardan erkekleri kendinin kulu ve elçisi yapacak kadar kral burç erkeğidir.
en sağlam erkektir. yalan dolandan nefret eder. ihanet etmez ve dürüsttür. samimi, sıcak ve sahiplenicidir.

kıskanç, sağlamcı ve genelde iyi huyludur. inatlaşmaya gelmez. huyuna gidilirse bebek gibi olur.

sarışın kadınlara bayılır, ayılamaz.
Eğlenmelik değil evlenmelik burcun erkekleridir. Uyumlu ve sevecen kişilik sahibidirler. Sadakatli, Tam bir Aşk erkeğidir. Çoğu zaman duygularıyla hareket ederler. Utanarak söylüyorum, Yatakta azgın bir boğadan farkları yoktur.

Boğa burcu beyler eqlesin..
Yıldız haritama göre evleneceğim burçtur. Bekliyoruz bakalım.
Burca göre değerlendirmekte vazgeçin artık olay insanın karakterinde bitiyor
Burçlara bu kadar takılmayın cidden çok saçma.
Güzel yemek yapan güzel kadınlara düşkün oldukları gibi kendileri de mutfakta inanılmaz yeteneklidirler. Kahvaltı ve özellikle et yemekleri konusunda döktürürler. *
Birilerinin canını yakmış erkeklerdir.
Seviş karnını doyur uyut burcu erkeğidir. He böyle olsun ister miydik? Evet isterdik, iyi olduk.

Bir yandan sevişirken aklında pizzasında hangi malzemeler olsun diye düşünür öyle yemek sevdalısıdır.
Yürüyen Testosteron. Diğer erkeklere göre Ağır basar (her anlamda).
görsel
Hooov hovv cuşş erkeğidir.
Amsalak demeyelim de amsever diyelim ahahahaha. Zira arada çok fark var. Ups ne çektin boğalardan beeeeee. Gb.
Yine bir takım yalan yanlış iddialarla sapık muamelesi görmektedir.

Bir boğa Burcu erkeği olarak kınıyorum.