'saydım, yirmi dört harf' demek istediğim yazar.

--spoiler--
asla bir erkeğin peşinden gitmeyin. kaçan kovalanır taktiğini kullanmanız gerekiyor. örneğin; sizin ona mesaj atmanız gerekmiyor. onun atmasını beklemelisiniz ki eğer atmıyorsa da zaten o sizi önemsemiyordur. bu kural aynı zamanda erkekler içinde geçerlidir.
--spoiler--

uygulanmamasını dilediğim önerme.

(bkz: yanarız alimallah)
ama 28 karakter. * hoşgelmiş.
(bkz: sadece saçmalamak istedim)
kate23 ve jimmy jakson adlı 2 yazarın kavgasını izlerken eti hoşbeş yiyen yazar. tarzını sevdim.
nickini okuduğumda yüzümü güldüren yazar * hoş gelmiş.. süper de nick bulmuş kendine.
başlığındaki entryleri 100'ü geçerse kendi cinsiyetinden şüphe edecek olan yazar.
(bkz: Bu Cümledeki Harf Sayısı Otuzyedi Değildir)
cinsiyetini merak ettiğim yazar.
hiçbir şeyini merak etmediğim ve merak da etmeyeceğim yazar. en azından şimdilik.
başarılı nick seçimiyle dikkat çekmiş yazar. saymıyormuş gibi yapıp gizliden saydım, dayanamadım. mor fili düşünme dersen ben düşünürüm arkadaş.
oyundan anlayan yazardır.
(#11130959)
medeni kanunda bile kadın eş için karı kelimesi kullanılırken kendisi kibarlıktan kırılmaktadır efendim. kendisine iyi demagojiler.
doğruları söyleyen nesildaş hoşgelmiş.
gnctrkcll şifresini vermemiş yazar.

kampanyalar için telefon numarası da kullanıldığını unutmuş galiba... * *
*
boşlukları da sayarsak 28 karakter oluyo ama demek istediğim yazar.
kendileri hoş gelmişler efenim.
kendine isim bulamamış maksat fantazi olsun diye bunu yazmış olan yazardır.
kendisini üniversiteli olarak gösteren, şu an hangi öğretimde okuduğunu bilmediğim ve beni böyle saçma sapan bir tespite yönlendiren, lise sıralarından geçtiğini unutan, liselilere laf atan yazarımsı.
nickindeki harfleri sayıp harbiden 24 harf çıkınca ''vay anasını !'' deyip nickine tepki verdiğim yazar.
espri anlayışına sahip nesildaş yazarımız. *
çok dürüst çocuktur. saydım ve gerçekten yirmidört harf.*
başlatmış olduğum (bkz: nick altı sosyal sorumluluk projesi) kapsamında uğradığım otuzbirinci yazar. takipteyim. *
insanı istemeden harfleri saymaya iten yazar. *
(bkz: galatasaray/#11334361) objektif ve futbolu sevdiğini tahmin ettiğim bir fenerbahçeli. *
fizy nin açılması konusunda tartıştığımız, sonradan barıştığımız yazar. barıştık mı? *
trabzonspor'un kazığını yemiş yazar, olm cincon'a güven olur mu ?
topla da kırk ettiğini gör o zaman dediğim yazar.