bugün

görsel
konyalı bilim adamları tarafından 6 günde üretilmiş, ıraklı taklidi yapabilen tank.
(bkz: konlayı bilim adamları)

türk bilim adamlarından farklıdır zaar. böyle bir şey varsa tabiki de gurur duyarız. ancak birileri yine götünden sallıyor gibi.
görsel
Troll yapmış diyen arkadaşlar üşenmesin ilgili twitter hesabına bir baksın.
Trol hesap değil. %100 yerli ve milli mal beyanı. Hamd olsun akdavarlar yine şaşırtmadı.
(bkz: arzu parlak)
ağlatmıştır. iki gözüm iki çeşme amk.
O kadar arap var ki, ülkede tank bile arap taklidi yapabiliyor.

Gülsek mi, ağlasak mı dersin?
bir ülkede bilim adamları şehirler ile nitelendiriliyorsa ve bu şehirler iktidar partisine en çok oy çıkaran illerden biriyse seçim yatırımı olarak nitelendirilebilir. zira bilim bir şehrin tekelinde olan bir ürün değildir. bilim bir çok aklın ortak akıl ile tezleri, hipotezleri, kuramları, çıkarımları ve sonuçlarını incelenmesi gereken bir süreçtir. yani neye ihtiyaç var? tanka abi.. al bak burada yapılmışı var diyemezsin. bir üretim vardır. saygı duyarım. gelişim sürecindedir eyvallah ama savaş dönemi 12 günde al sana borla çalışan tank derseniz kusura bakmayın buna sadece kıçımla gülerim.
keşke bir de zeka ile çalışan beyin yapabilselerdi.
asrın projesinin mimarları.
görsel
sadece o tweetleri atan degil, o tweet'leri rt yapip favlayanlar turk vatandasligindan cikarilmali.
konyalı bilim adamlarını küllüyeye davet etti. *
Nasil ? Etli ekmekle giden tank yok mu simdi ?
Ne içiyor bu akmallar çok merak ediyorum. Alkol yapmıyor bu kafayı.
Vay amk ya...
Hemdee konyali. Ulan bukalemun tofas modifiye etmisler deseler inanirdim amk.
en güzel yorum;

"arabayı servise verdim 4 günde zor çıktı, adamlar 6 günde borla çalışan tank yapmışlar, kafamı nerelere vurayım!"
konyalı ve bilim ?

konyalı bilim adamı deyince beni bir gülme aldı

ki sorma gitsin.

bir de rizeliyle birleşedi voltranı oluştururdu.

Tanım : doğan görünümlü şahindir o.
Tankın kamuflaj değiştirmesi nasıl bir askeri avantaj mk. Araziye göre 2 dkda boyanıp gönderilir zaten. Savaşın ortasında da değiştirsen ne fayda her birlik kendi arasında iletişimdedir. 100 metreden top atılmıyor artık adam senin boyana bakıp ha bu bizden değil ateş etmiyim demez çünku boyanı fark edecek mesafede olmaz. Ki zaten çıplak gözle de bakılmaz nişangahtan. Neyse mk ne anlatıyorsam ben de? Adam borla çalışıyor demiş. *
(bkz: yok artık lebron james)
bundan borun haberi var mı?
Ne kadar da m60'a benzeyen tanklarimiz var.

Demek ki şekil değiştirip m60 olmuş. Hatta soldaki ipin ucunu kaçırıp biraz modernize bile etmiş kendisini.

Helal ve Konyalı bilim adamları.
Konyali bilim adami
hahagaha çok düsündürücü bir durum.
Gelistirilmis fren sistemine sahip tank.... Egzoz borusuna tshir sokunca zink diye duruveriyor.
Aynı zamanda bir uçaktır.