bugün

epic games'in ücretsiz verdiği diğer bir oyun kendine has karikatüristik çizimleri olan post apocaliptic bir yapım. ilgimi çekmedi oynayacağımı da düşünmüyorum ama yine teşekkürler epic.
Çizgi romanın içinde gezmek gibi bir havası var.
Oyunu almadan önce o kadar önyargı ile yaklaştım ki..
Böyle grafik mi olur ? ( Anasını bile ağlatır grafik budur )
Bu ne canavar falan saçmalık ? ( Pubg denen çöpten daha kaliteli bir oyun )
Multiplayer ne kadar zevk verebilir ? ( Orgazm olmuşçasına )

Her gece 3 4 saat garanti arkadaşlarım ile girdiğimiz oyundur. Gerçekten mükemmel yani silahların hasarından kritikal vuruşuna kadar oyun en ufak ayrıntısına kadar düşünülmüş ve harika oynanışı ile oyunculara sunulmuştur.

Unreal Engine harika bir oyun yaparak gerçekten oyuncuları mest etmiştir.

4 adette ödülü vardır oyunun.
Geçen seneki indirimde kendime hediye ettirdiğim, 1 sene boyunca arada bir 1 saat falan oynsyıp kapattığım, kütüphanemde öylece yatan oyunlardandı düne kadar.

Dün oyunsuz zamanlarımın son günüymüş meğerse. Dünden önce 12 saat kadar oynamışım 1 senede. Şimdi ise 30.
Oyunun beni içine çekip bırakmayan tek kısmı mizahi yönü. Çok hoşuma gitti.
Hele ki bir yan görevi var çatışma ortasında esc' ye bastırıp kahkaha attırdı.

Spoiler alarmı

Slab king' in mekanında bir psycho var yan görev veriyor. Üstelik bağıra çağıra. Evet, bayağı sesleniyor, haykırıyor hatta. Çatışmanın ortasında "Noluyor lan orada?!" deyip gittim. O derece.
Görev ise şu: yüzüne ateş etmenizi istiyor. ilk önce bi hasiktir lan çekiyorsunuz. Ama ciddi yani. Yalvarıyor size. 4 bin küsür exp veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Nişan alıp ateş edince de "Thank you." Diyor düşerken. Ve bir de başarım açılıyor "Well, that was easy..." Adında. Başka bir şey demiyorum...
Sabır sınırlarını zorlayan oyun.
Oyun co op olarak çok keyifli, ancak diğer yönleri ile öyle Über olmayan bir oyun bu arada. Senaryo hak getire ama arada şakalar falan eğlenceli.

Neyse efendim ben aylar önce The Warrior u öldürüp kapatmıştım kitabı. Ulan birde Goty almışız, arkadaş dedi gel true vault hunter modu varmış onu yaparsın sende dedi onu hemen 30 yaptık ona başladık. Biraz uğraşlarla falan oyunu bitirdik olduk 50 level. Silah itemler falan ancak tamam. Sonra öğrendik ki bide Ultimate True Vault hunter modu varmış namussuzun. Bir dandik minionu öldürmek için boss fight yaptığımızdan, herşeye sıfırdan başlattığından yine heralde katlanamayız artık. Veya sırf ana görev abanıp rafa kaldıracağız. Aynı oyunu sadece sayıları büyüte büyüte oynuyoruz cidden sıkıcı ama ödül koymuşlar sonuna insan alamıyor kendini.
Oynamaya başladınız mı en az 3 saat oynuyorsunuz.
dlc'siz oynaması yeterli olur mu, merak ettiğim oyun.
son zamanlarda oynadığım en zevkli oyunlardan diyebilirim. konusu ve mizahı oyuna öyle entegre edilmiş ki bir sonraki bölümde ne olacağını merak ederek oynuyorum. ayrıca diğer fps oyunlar gibi al silahı bak dalgana gibi değil de, her silahın ayrıntılı özelliği, koruma kalkanları ve özellikleri, experience point ve daha nice ayrıntı konulmuş. bunlar da oyuna daha çok kafa yorup eğlenmek adına güzel şeyler.
karakterlerin vermiş olduğu tepkilere ve diyaloglara ise gülmeden edemiyorum yahu. grafikleri ve seslendirmesine diyecek bir şey yok. efsane oyunlar listeme hızla giriş yaptı vicdansız. saatlerce oynayabilirim hiç sıkılmadan. zaten bilgisayar oyunları olmasaydı şu an amerika'da okurdum. vicdansız oyunlar.
steam'da 7.5 liraya alabileceğiniz oyun.
Son derece saran fakat tek kişiyseniz zor oyun iki kişi multiplayer bomba sarar. Fakirler bilmez benim evde 4 tane PC varda.

(bkz: görmemiş)
geçenlerde arkadaşım oynarken heves ettim oynayayım dedim. orjinal için steam falan gerekiyormuş bir baktım 40 dolara geliyor tüm paketlerle birlikte, yani bir öğrenci olarak o parayı veremem. kopyasını indirelim dedik internetin anasını sikmişler indiremedik.

şu oyunu oynamama engel oluyorlar bildiğin.
ps vita için söz verilen oyunlardandır. 2014 yılında çıkması bekleniyor.
Farklı tarzıyla öne çıkan bir oyun. Grafikleri bir çizgi romandan fırlamışcasına güzel ve çizgiler bir tablo gibi. ayrıca oyunda silah çeşitliliği tam manasıyla sınırsız. tüm oyun boyunca silahlar tamamen rastgele olarak üretiliyor ve karşınıza çıkıyor. Bu da inanılmaz farklı bir oyun deneyimi sunuyor.
intro müziği harika ötesi olan oyun. (bkz: short change hero)

http://www.youtube.com/watch?v=QAPD2X_pjAY
güzel oyun, komik oyun, eğlenceli oyun.
level 49 olduk hala loot edicem sikicem hepsini dedirtiyor. süper.
jüpiterdeki en kötü 3-5 oyundan biridir.
evrendeki en iyi üç beş oyundan biridir.
herkesin ''grafikleri çizgi film grafiklerine benziyor'' dediği süper oyundur.
Uzun süre oynanabilen mükemmel bir oyun ve oyun bazı diğer oyunlar gibi süper grafikleriyle değil oyun içinde geçen diyaloglar, görevler ve esprileriyle zevk almanızı sağlar.
kurulumunda framework yükleme loopuna girmekte, ilk yüklediğinde restart atmadan oyunu çalıştırırsanız geçiyor.

sonra;
bir konsol portu olduğundan kocaman televizyonlar için geliştirilmiş görseller, bütün ayarlar açıkken monitör önünde baş dönmesine yol açabiliyor.

yine de tadından yenmez, oyun içeriği mükemmel. minimum 40 saat oyun oh mis.
zero adamın dibidir.
kurulumu bu kadar uzun süren bir oyun görmedim ben ya. tam 5 saat sürdü.
müthiş zevkli oyundur. ''keşke orjinal alabilecek param olabilse de adamları desteklesem'' dedirtmiş uzun zaman sonra bana.
bir süre oyalanmak için indirip kurduğum başından kalkamadığım oyun. inanılmaz keyifli kendini sevdiriyor. cizgi film tadında grafiklerle gerçeklikden uzaklaştıran ama verdiği keyifle sizi bambaşka yerlere götüren oyun. alın oynayın harbiden adamlar yapmış. oyun single player modunda yapay zeka iyi olduğu için zevk veriyor. online oynayan varsa aldıkları keyif'i merak ediyorum açıkcası.
fps sevmeyen benim gibi birine bile kendini oynatmış oyundur.