bugün

hahahah tipe bak dedigim yazar. bir de nickaltımda bulunan fotograflara bakıp beni beğenmiyordu.
(bkz: ayy allah iyiliğini versin)
ahahaha tipe bak yorumunu kırıcılıktan sayan yazar. anam sana daha önce kırıcı olmamışlar herhalde ? kendisi uzun saçtan soğumama neden olay şahsiyet diyodu ama.
ay allah müstehakını versin yazarı.

çaylak çaylak iyi güldüm kız book.
Nabicak o kadar ayağı merak ettiğim yazar.
Biri şuna uzun saçlı erkek versin noooolur dedigim yazar.
Bi uzun saçlı erkek bul da kurtulalım yazarıdır.
Hiçkimse hakkında olumsuz yorumda bulunmamiş bir yazar olarak, bu kızın saçmalıkları beni bu entryi girmeye zorladı.Sanal ortamda bu kadar gündemde olmayı marifet sanıyorsa, özel yaşamında çevresindekilere fazlasıyla sabır diliyorum,ayrıca bilgi içerikli bir tane entry girmesini bekliyorum kendisinden, merak etmesin oda günah değil..
Kardeşim olsa karanlık odalara kapatacağım yazar.

Reşit olduğunu bilsem peruk takıp gideceğim de reşit değil. Sonra hapislerde çürümeyelim amk.
eski nick'i ile kendi payına yarattığı kısmı popülerliği buradan devam ettirmek isteyen yazar.

sayabildiğim altı adet nick'i var ve altısında da istikrarlı bir şekilde ergen.

tamam, iyi hoş da uzun saçlı erkek diye ağlayıp, sonra birilerinin arkasından 'saçları uzundu ama bana terbiyesizlik yaptı' diye şikayet etme o zaman. arayan bulur nihayetinde. böyle arayan daha güzel bulur.

reşit değil bu arada.

edit: geçtiğimiz mart ayında 18'i doldurduğu bilgisini verdi şimdi. iyi yürümeler.
sözlük yerine tanışma sitelerine fotoğraf yükleyip enerjisini orada harcarsa kendisi adına daha iyi olacağını düşündüğüm kişi.

yani ben bu başlığı sol taraftan kaldırdığımı çok net hatırlıyorum. ne hikmetse yine geldi burnumun dibinde bitti.

buradaki erkeklerin daha entel olduğunu filan mı düşünüp buraya abanıyorsunuz anlamış değilim. değil kardeşim değil. alayı akşama kadar malum üçlüden söz eden bomboş bir yığın. hem kızlar ne zaman bu kadar açılıp saçıldı? bu nicki her gördüğümde şunu düşünüyorum: "annesinin babasının burada yazdığı şeyler hakkında bilgisi var mı acaba?" insan gerçekten hayret ediyor, uludağ sözlük'te bir kız günlerce hatta haftalarca "erkek arıyorum." diye ortada gezecek ve birini bulamayacak? mümkün mü yahu. saçsa saç, uzatmışlardır çoktan. sorun ne o zaman?

gidip bir arkadaşlık sitesine üye ol. çok ciddiyim. yani neden olmasın insanlar işten güçten karşı cinsle iletişim kuracak onu tanıyacak zaman bulamıyor, sanalda arıyorlar artık. burası sözlük sayın yazar. kadın olsun erkek olsun bir şeyler yazmak için buradayız.

tamam erkekler de aynı amaçla hareket ediyor; ama sana bir şey söyleyeyim mi? ben şimdiye kadar buradaki hiçbir erkek yazarın fotoğraf yayımlayıp ciddi ciddi "şöyle kız arıyorum böyle kız arıyorum." diye her entrysinde kendini rezil ettiğini görmedim. bir hanımefendi bunu nasıl yapıyor hakikaten şaşkınlık içerisindeyim.

bunu yapanın erkeği de hoş değil, kadını da; ama kadını daha bi hoş değil senin anlayacağın.

ille de buradan bulacağım diyorsan özel mesaj kutusunu kullan. ya da kökten çözüm git arkadaşlık sitelerine üye ol. bu yaptığın öz güven göstergesi değil, sadece koskocaman bir yanlış.

aklıma gelmişken, keşke moderasyon ortalık yatışıp bu tavan yapan abuk egolar inene kadar yazarların kendi fotoğraflarını yayımlamasını yasaklasa. yemin ederim o alay edip durduğumuz izdivaç programlarında bile daha seviyeli ortamlar söz konusu...
görsel
kendisini tanımadan ifrit oldum arkadaş, aldığı duyarlı nick bile iticiliğinin önüne geçmemiş,

en iyisi adını sol frame'den kaldırmaktır.
iyi insandır.
kel olduğumu söylememe rağmen bana jöle soran yazar.

şaka tabi, uzun saçlı olmasam benle konuşur mu!

çok tarz ya, çok seviyorum. nasıl sevmiyorsunuz lan bu kızı?
hiç samimi olmayan yazar.

babası hasta olan biri gider onunla ilgilenir.
gelip burada uzun saçlı erkek şuymuş buymuş laflamaz.

bırak sözlüğü allah aşkına bir daha da gelme.
yazdığı entrye bakar mısınız bi.
başta dalga geçtiğini söylüyor.
ciddi olmadığını söylüyor.
ama sonda diyor ki babam hasta dua edin falan.
bunda ciddi olmadığını nerden bilelim?

git kendini kandır.
ve buna inanan mallar da var.
lan kız sözlüğü ciddiye almıyorum diyor.
sonra bizden babasına dua istiyor.
ben etmem zaten de ne la bu çorba mı pişiriyorsunuz?
sürekli şu erkek bu erkek diyor.

hiç samimi değilsin diğerleri gibi.

edit: okusun silicem zaten.
mizahtan yoksun, sevilmeyesice yazar. acırım ben sana. yok la ne acıcam, daha beter ol.

sevgiler. oralet içersen beynine biraz glikoz gidebilir. ama biraz. paslanmış nöronların bayram etsin biraz.
henüz sözlükte yazacak olgunluğa erisememiş liseli.
(#24578411)

Sende mi brütüs?
(#24578432) dönem güncellemesi yapıp lol'e geçmesi gereken yazar *
son dönemde hortlamış samimi olmayan, gayri ciddi yazar.

hayır demiyorum burayı ciddiye alın diye, ciddiyet ayrı samimiyetsizlik ayrı.
son 1 haftadır her denk gelen yazmış olduğu her entry 'uzun saçlı erkek' temalı.

lan yeter arkadaş, engelleyemiyorsun da.

bu ve bunun gibi gayri samimi kişiler yüzünden eski trolleri özleyeceğimi düşünmezdim.
uzun saçlı erkek hastası yazar.
uzun saçlı birisinden sağlam ayar yediğini düşündüğüm yazar.
sözlükteki ahlak oranını yükseltecek eylemdir..
uzun kıllı dildo ile gerceklesen veda.
ya bi siktirin gidin artık amk.