1. 1.
  Filme bakarsanız punk-popüler kültür çatışması sanabilirsiniz, altında farklı sorunlar yatmaktadır. Çomarlar izlemesin zaten, sonunda oh iyi oldu deyip geçer gidip mitinglerde bayrak sallayıp ekmek arası ödüllerini alırlar. Spoiler vermeyim hiç. Punk kelimesini gören anladı zaten, izleyin bence.
  ... mclorand
 2. 2.
  içinde çok fazla mesaj barındıran gerçek bir olaydan uyarlanan amerikan filmidir.

  Brian Deneke adlı beyaz ve otorite karşıtı abimizin bir gece 97 senesinde kavgaya karışması sonucu arabayla ezilmesiyle öldürülmesini konu almıştır.

  Filmde amerikadaki punk hayatı yansıtılmıştır. Hikaye bununla birlikte mahkemedeki savunmalarla birlikte devam etmiştir.

  Amerika'da zengin beyazsan hayatta 1-0 önde olduğunu göstermiştir. Zira bizdede durum ve pek farklı değil. Sunni ve zengin bir türksen ve en önemli olan devletin sizden nasıl giyineceğinize dair koyduğu kanunlara sıkı sıkıya sorgulamadan bağlı kalan kalan bir dallamasaysınız 1 0 öndesinizdir.

  Filmin sonundada marilyn manson bunu dile getirmiştir. Sırf giyimi kuşamı tuhaf diye haki pantolon ve gömlek giymediği için öldürüldü. Üstüne bir de mahkemede öldürüldü.Suçlu suçunu itiraf etmesine karşın avukatın iş bilmesi, ailenin toplumda önemli bir yeri olması, jurinin halkın ortak düşüncesini yansıtması nedeniyle bu punkçı abimiz öldüğüyle kaldı.

  Brian Deneke yaşadığı dönemde arkadaşlarıyla beraber eski sokak levhalarını boyayarak ve üzerine yazılar yazarak '' for- ever'' '' i am alive '' türden büyük bir sosyal proje hazırlamıştır.

  8/10
  ... sundog
 3. 3.
  izlenesi filmlerden bir tanesidir.
  ... davulun sesi uzaktan hosgelir