1. 1.
  güçlü kuvvetli, haşmetli gövdeli, arenalarda matadorların şaklaban ettiği, ama bu intikamı matadorların popolarına sapladığı boynuzlarıyla alan, erkek sığır.
  ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  istanbul'da, kadıköy'de, bahariye'nin alt ucunda bulunan, bulundugu meydanı dörde bölen, cevresi çiçeklerle süslenmiş bir alanın tam ortasında bulunan bir heykel, boga heykeli.
  ayrıca;
  fenerliler bu heykele fenerbahce forması giydirmiştir, numarasını hatırlayamıyorum maalesef ama deniz barış olabilme ihtimali kuvvetli. *
  1 ... trinfr
 3. 3.
  (bkz: serhat akın)
  1 ... kara
 4. 4.
  renk körü olmasından mütevellit kızgınlığını kırmızı renge değil matadorun abidik gubidik hareketlerine gösteren hayvan.

  ayrıca 21 nisan-20 mayıs arasında doğan kişilerin burcu.
  ... mozambik tavsani
 5. 5.
  osmanlıca karsılıgı sığır-ül camız anlamına gelen burçtur.
  ... syda
 6. 6.
  kadıköydeki buluşma noktası, sanki başka yer yokmuş gibi bütün gençlik boğa'da buluşur, her zaman etrafı kalabalık olur ve buluşacağın kişiyi 15 dakika arayabilirsin.
  ... heycjcalhadiparcami
 7. 7.
  boğazın boğası
  hakan şükür
  -1 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 8. 8.
  kadikoy de mcdonalds in az yukarisinda meshur bulusma yeridir. fenerbahcelilerin her zimbirtisinda ya bayrak ya forma sarilir bir yerlerine. ama ultraslanmarmara stickerlarini tasimisligi vardir. ama ertesi sabah hemen kaldirilmis olmasi ilginctir.
  1 ... cooldiver
 9. 9.
  köpekler gibi renk körü olan hayvan...
  ... gonul diyorum akil diyorlar
 10. 10.
  (bkz: kafkasör festivali)
  ... pablo escobar