bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
kocama alacağım en büyük hediye.
Mercedesten sonra gelen fabrikasi munichte olan alman yapimi iyi otomobil.
Yarin itibariyle suankini degistirip 5.20 2013 aliyorum. Bmw candir.
görsel
görsel
avrupa araç piyasasının iyiye gitmediği bir dönemde ( en son honda, swindon fabrikasında 800 çalışanını işten çıkarmıştır ), ingiltere deki mini ve rolls royce satışlarında rekor kıran otomobil devidir.
alman mühendislik harikası, dünyanın gözdesi, gençlerin sevgilisi olan otomobil markası.
Eski model araclari mercedes e oranla 2. El kaybi fazla olan markadir.

Ayni segment ayni model araclara bakin ne dedigimi anlayacaksiniz.

20 yasindaki mercedesler hala tas gibi dururken, 20 yillik bmw ler refektiye gormus ve sagliksiz yuruyen aksama sahiptir. Genelde bmw sahiplerinin prensibi ; 1 yan 2 isyan oldugu icin arabalarin anasi aglamaktadir.

Edit: bmw x5 3.0 benzinli arac sahibi olarak yazdim bu mesaji. Bmw kapali kutudur, en ufak arizada ustalarin kucagina atar sizi.
http://www.alpina-configurator.de/
sürüş zevki veren arabadır. direksiyonun verdiği his, gaz pedalının tokluğu, vites geçişlerinin sarsıntısız, arkadaş itiş keyfi diye uzatılacak araba. aşk 3 harflidir çünkü ; BMW.
en beğendiğim araba markasıdır.

geçen biriyle bmw muhabbeti açıldı. "be me we'yi" severim ben falan dedim. boş boş baktı bi. be me we derken "bi em wi"yi mi kast ediyorsun dedi. allah senin cezanı vermesin ayı dedim. öyle.
35 yaşıma kadar süreceğim, sonra yerini mercedese bıraktıracağım araç. *
3.30ci iyidir.
yine almanların yaptığı yer uçağıdır. almanları sevmeme rağmen araba işinde iyiler bmw audı wolkwagen opel mercedes hep alman markasıdır bmw de mercedesden sonra en iyisidir bence .
modelleri eskidikten sonra binen profillerden dolayı gayet antipatik bulduğum araba markası. bazı modelleri çakal kasa diye bile adlandırılmıştır. bmw alırken 10 sene sonrası imajını düşünün hiç hoş bir imajı olmayacaktır. o kadar param olursa audi veya mercedes'i kesinlikle tercih ederdim.
uçak motorları yaparak işe başlayan, 2011 ve 2012 yıllarında dünya genelinde en fazla otomobil satmış motor fabrikası. (bayerische motoren werke)
2007 Mart-2011 Temmuz döneminde üretilen bazı modellerini, 'potansiyel elektrik' arızası nedeniyle geri çağırma kararı alan dev firma.
dünyanın bütün bmw'leri birleşin!

http://galeri.uludagsozluk.com/r/bmw-409844/
amerikalıların biemer* dediği bir aşk. 5 kasası bence yeryüzüne gelmiş en güzel arabadır, arabanın tanımıdır.
ConnectedDrive'ın yeni neslini tanıtmıştır.

http://ulasimturk.com/D/K...eni-bmw-210620130258.html
bmw'nin amblemindeki mavi beyaz renkler almanya'nın bavyera eyaletinini temsil eder. 1929 yılından bu yana uçak ve uçak motoru üreten bmw amblemde de üretime uygun lastik içinde dönen pervane figürüne yer vermiştir. daha sonra araba üretimine başlayan bmw arabalarında da aynı amblemi kullanmayı tercih etmiştir.
2009 3.30Ci modeline sık sık binmiş olmamla en seri binek arabalardan birisi olduğunda hemfikirim
7 mart 1916 yılında Franz Josef Popp ve Karl Rapp tarafından kurulan, uçuk kaçık fiyatlarıyla tanınan araba markası.
kırmızı olsun bmw olsun.