bugün

bugune kadar yapmis oldugu en iyi kasa e46 olan ve ne kadar yeni model cikarsa da yerini tutmamis olan guvenilir araba markasi.
(bkz: brings more woman)
Amblemindeki mavi hava beyaz ise pervane anlamına gelmektedir.
amerikalılar gibi ingilizce konuşanlar bi-em-dablyu şeklinde telaffuz ediyor olmalarına karşın üreticisi olan Almanların alfabesinde B>be M>em W>ve olarak okunduğu için bizim de be-em-ve şeklinde okuduğumuz araba markası.
Kullandığı the ultimate driving machine sloganını tamamen hakeden ve hakkını veren firma.
Estetik arabalar üreten ama aynı özelliklere sahip olmasına rağmen bir mercedes'ten çok daha pahalı araç satan bir araba markası.
1992 yılında aldığım 1988 model 5 serisi araçta olan bir arıza sebebi ile avcılar-esenyurt yolu üzerindeki ana binasındaki servise çekici ile götürdüğümde "firma olarak karar aldık 1990 yılı öncesine servis hizmeti vermiyoruz" denilerek kapıdan içeri bile alınmamam, girişteki güvenliğin içeri ettiği telefonda konuşan kişi tarafından "nereye tamir ettirirsen ettir" denilerek resmen sittir edilmem sebebi ile o gün sattığım, bir daha asla almadığım, almayacağım ve kimselere de almasını tavsiye etmeyeceğim otomobil markası.*
kullanildiginda insana sahip olma istegi verir.
sahip olanlar da baska marka kullanmak istemez.
bmw'yi bmw yapan modelleri e21,e30,e31,e34,e36,e38,e39,e46 ve bana göre e39 ve e46'dan sonra bmw bitmiştir. sürücüye dönük konsoluyla olsun,6 silindir keyfi olsun bunları son modelleri verememektedir
kanımca uzun zamandır yapmadığı iç ve dış görünüş muhteşemliğini birleşip bir makam arabası oluşturma lüksünü 7.60 ile başarmış bir başka otomotiv devi.
karteri magnezyum kullanarak üreten ilk firma.
şöyle bi 5.20d olsada binsek.
Çok güzel ve bir o kadarda pahalı arabalara sahip alman firma. favorim x6 dır başka araba tanımam
Abartmak gibi olmasın. BMW nin eş anlamlısı : yer uçağı. Tek kelimeyle harika.
(bkz: bring me woman)
birgün içine atlayıp beni jet hızıyla uzaklara götürdüğünü hayal ettiğim modellere sahip araba markası.
yolda her görüşümde tekerlerine baktığım araba. zira çok kalın tekerleri vardır bu arabanın. Aynı tarzını devam ettirmek için plaka numarasının karakterlerini de kalın yazdırır bu bmw abi.
3 serisinde (sedan - coupe - cabriolet) oldukça başarılı olan otomobil markası. Ben dayanamadım bir 3 serisi sedan aldım bu zevki başka hiçbirşeyde alamam sanırım. Ya bir araba kendisinin üç katı yakan arabaların hepsine toz yuttururmu arkadaş pişman değilim servisi beni kovsun binmem yasaklansın yine bi 3 serisi alırım yurt dışına taşınırım ama 3 serisi kullanırım. Görüceksiniz bi gün m3 cabriolet im olucak..
hiçbir otomobili ne karoserini ne platformunu başka bir otomobille paylaşmaz. bu sebepten her bmw biriciktir.
ayrıca otomobilin motor sesinden,kapının kapanış sesine kadar her türlü ses deneyimi mühendislerin elinden geçer.
3 serisini alıp yazılım attırdığınız zaman başarısı ve sürüş keyfi üç kat artan otomobil markasıdır. kontrolsüz bir gücün hakimi olmak isteyenlerin alması gereken seridir.

renk olarak beyaz son zamanların en tercih edilenidir.
zevktir güçtür farklılıktır.
içine binmeyen kulanmayan kişilerin yorum yapmaması gereken her motorunun insana yarış motoru hissi veren marka.
diğer araçları kıskandıracak bir coupe imal etmiştir..
kısaca e46 kasa m3´ü efsanedir.
sikayetvar.com'da bir sayfayı geçmeyecek kadar şikayet alan araba markası. şikayetlerin birkaç tanesi, nescafe şifresini gönderemeyenler tarafından yazılmıştır.
son 3 serisi karoser kalitesi bakımından biraz kolpa olan araç 184 beygir dizel ünite otomatik şanzıman ve öndeki prıprılı marka logosu için 60 bin öyro verilir ama bu kasa kalitesi ile değil.belki de benim için bmw hep 2002 olarak kalsın istediğimdendir bilmiyorum..
güncel Önemli Başlıklar