bugün

bence sakin sürücüye uygun değil,bir ara bindim, hemmmenn bıraktım, g.t atıyor.
geçen bir marş basmadı, bir de ufak bir sorun daha vardı, 20 bin liraya patladı bir arkadaşa.
Sadece satarken ve satin alirken yuz gulduren araba markasi. Bir suredir 5.25 xdrive olanini kullaniyorum. Akla mantiga gelmeyecek sorunlar cikartiyor. Bir bmw'ciyi ancak bir bmw'ci anlar keko lafini duydukca gotumle guluyordum. Harbiden oyleymis aq.
bazı modellerini görünce aklıma hitler bıyığı geliyor. evet.
be em ve.

diye okur almanlar.
2003 model S62 5-Litre V8-Motorlu bmw m5 e39s der susarım.

görsel
Demek almanlardada varmış kek.
Almanlardan çok biz sahiplendik bu markayı.

Tanımadığın adamların arabasına binme çocuk. Seni camiye götürüyorum diye badelemeye götürür. Nana gibi toplu taşıma araçlarını kullan ve badelenme..
eski model bir aracına bindiğim araba markası.
bugün bir adamın beni çamlıca camii'ye bırakırken bindiğim arabasının markası.
görsel
nam-ı diğer üç harfli.

Evrensel zevk bireyin yorumuna fazlaca açık değildir. Otomobil zevki rafine edilmezse rahatsız eder. Siyah 20 jant ve Peaky Blinders kasketi gibi devasa rüzgarlık takıp, araç kaplamayı modifikasyon sanan, güzelim otomobilleri air süspansiyonla fil hastasına çeviren insanlarla konuştuğunuz zaman size bunun bir zevk olduğunu, projede emek olduğunu söylerler. Evet bu bir zevktir ancak rafine edilmemiş bir zevktir. Peki zevkler neyle rafine edilir? Kültürle, görgüyle, saygıyla, yaşanmışlıkla, açık görüşlülükle. Bu kesim ne otomobil kültürüne, ne topluma bir katkı sağlamaz. Sadece ‘orijinal kalabilmiş’ otomobillerin ikinci el değerini yükseltmekten başka bir işe de yaramazlar...

bmw'nin kronik sorunu yok mu, elbette var. otomobil tercihi yaparken türkiye forumları yahut sosyal medyasından ziyade üretici ülkenin bilgi kaynaklarından faydalanırsanız çok daha doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. yeni kasa 4 serisinin kronik türkiye sorunlarından birisidir turbo çatlaması, zira türkiye gibi bir orta doğu ülkesinde yetkili servis dahi araçlara yanlış antifriz koyabilmektedir. castrol radicool mavi antifriz yanlış tercihtir, olması gereken castrol radicool NF'dir. su soğutmalı komple aluminyum gövdeye sahip bir turbosu bulunan otomobile, yanlış antifriz koyarsanız turbo tabiatı gereği çatlayacaktır. antifriz'e üreticinin belirttiği oranda ki bmw 4'de bu oran %50-50'dir saf su eklemek durumundasınız. eline amiyane tabirle bidon alıp, musluk suyu koyamazsın sevgili arkadaşım. koyarsan almanya bmw ofisi seni dikkate almayacaktır.

ordinaryus özel servis ustalarının - bir şey olmaz abi, sür abi sen arabanı garantisi benim minvalindeki tümcelerine inanırsanız min. 30k'lık olursunuz.

bmw prime'a açıklık getirirsem aylık cüzi miktardaki ödemelerle, ücretsiz otopark, ücretsiz check up, periyodik bakımlarda ciddi indirimler alabileceğiniz şahsi kanaatimce faydalı uygulama.

ayrıca online satın alma ile araçta bulunan özelliğin kilidini açan tek marka değildir. vag grubu, tesla, mercedes markalarında da benzeri şekilde sonradan aktive edilen özellikler mevcuttur. genellikle bulut hizmetleriyle bağlı olarak sunuluyor olması ve ülkemizde btk'nın bu hizmetleri sunmak için zorunlu tuttuğu spec.lere firmaların uymak istememesi kaynaklı bu hizmetlerden haberdar değiliz. yani bmw'nin yaptığı ve hoşumuza gitmeyecek olan aylık 12 dolar öde koltuk ısıtmanı açalım! fiyatlandırmasını diğer markalar da yapmakta yahut yapmaya hazırlanmaktadır.

oğlum nedir sizin bu marka düşmanlığınız? düşündüğünü sanıp aslında önyargılarını düzenleyip kendince belli markalara sürücü profilleri belirliyorsun. herkes görecesine göre seçim yapmakta. sizene yahu kimin hangi markayı kullanması gerektiğinden vesair? almanya'ya yeni göçmüş beyaz yakalı item'ı minvalinde. çok güldüm yahu.

moruk siz aracın sis farlarını yakınca mutlu olan, halojen farları 6000k beyaza çevirip insanların hayatlarını riske atan, her seferinde ufak dozlu bir dopamin istilası yaşayan Seri katil Ted Bundy'den farksız tiplersiniz.

uludağ sözlük çok daha kolay bilgiye erişilebilen bir platformdu yıllar önce. bugünlerde tek gayesi üremek yahut eleştirmek olan sapıklarla dolu ilginç bir yer haline geldi.

Cehalet kendisini, hiç bu kadar entelektüel göstermemişti gerçekten.

dişil itirazlarınızla mutluluklar çocuklar.
görsel
Demekki Almanlar Türkiye krolarını düşünmüşler mühendisliğe bak.
Bu kadar boş beleş olup sırf dışı güzel diye abartılan bir araba markası görmedim. Ben bunların yöneticisi olsam değiştireceğim ilk şey o sikindirik logoları olurdu. Toggun logosu bile daha güzel ne saçma logo lan o öyle.
eski modellerini çok severim fakat kitlesi leş. ülkemizde serseri ya da sonradan görme kekoların bindiği arabadan öte değildir.
Yapmış gavur. Veee bunu yapan gavur bizi kıskanıyor, tabii yersen.
Dünyada rolls royce, aston martin, bentley, jaguar gibi araba markaları varken bmwyi mükemmel bi araba markası sananlar sanırım mağaradan henüz çıkmamışlar.

Türkiyede zenginlerin binebildiği avrupada ise orta- alt kesimin bindiği sıradan otomobil markası.
performans ve sürüş zevkine önem vermesiyle bilinen otomobil markası. tasarımları muhteşemdir.
kızların sahiplerine verdiği başlangıç arabasıdır.sonra lamborghini ye kadar yolu var.
Sonra uyandım.
Tanım: Benimle masrafa var mısın demek.
12 bin liraya şahine boya artı motor yaptırırım aq o ne öyle.
yeni kasa tabir edilen g20 modelini geçtiğimiz aylarda satın aldım. Geçen hafta yasaklarda ekmek almaya giderken görünmez bir yayaya çarpmışım, aktif kaput sistemi devreye girdi. Sokakta dolanan görünmez adamlar az dikkatli olsun...

Oto boka çalışan yaya koruma sisteminin maliyeti 12 bin tldir.
Sahipleri kekolukları yüzlerine vurulunca "alamayan fakirler bok atıyor" havalarına girer.
Böyle bir marka nasıl keko arabası oldu ki?
ikinci dünya savaşında alman uçaklarına motor üreten bir şirket bu.
Nasip olursa eğer virüs olayları azalıp, piyasası normale dönünce bmw 320i almayı düşünüyorum.