1. 1.
  BMW nin 218 hp 450 nm güç üreten 2000 cc motorlu sürekli 4 çeker olan ve şu anda sınıfındaki en mantıklı araç.
  Sınıfındaki en hisli ve güvenli sürüşü sunar.
  Parasını hak eder. Çünkü hem çok başarılı bir 4 çeker sistemine sahiptir hem 100 kmde 5.5, 6 litre yakar hemde 2000 cc olduğu için senelik masrafı daha azdır.
  1 ... girtlak
 2. 2.
  Şehir içi yakıt tüketimi 100 km için 6 litre olan araçtır .
  1 ... patronx
 3. 3.
  rüya tabirleri

  internetten araştırılır, rüyada bu araba kullanılırken görülürse. tabi hiç bir karşılığı yok. çünkü rüya tabiri olarak kıçın açıkta kalmış gibi bir tabir hala geçerli değil.

  yollarda sizi vınn diye geçip giderken, süzüle süzüle ilerlerken, hedeflerini sınırlı tutmayı da öğretir. nerden bulayım da vereyim lan 93 bin yüroyu. tabi en sonunda sahibine bok atmadan da olmaz. sanki kazanıp da aldı piç kim bilir kimin canını yaktı ya da ne kaçırdı. ya da kesin baba parasıdır.

  gözden kaybolup gittiğinde de, kendi arabanın hız göstergesine takılır gözlerin. 180 kadran ile, ibre de 100 de, ayağını gazdan çekersin, benzin pahalı türkiye' de.

  not: anasını avradını satayım, ne kadar şiirsel yazdım lan. iş araba olunca bu kadar romantik oluyorum amk. bu yazıyı bir bmw sahibi okusa kesin bana bir tane hediye eder.
  2 ... sessizdeydi duymamisim
 4. 4.
  O kadar para etmeyecek araçtır, dizel olmasıda cabası.
  ... kekovali
 5. 5.
  Yaklaşık 2 haftadır kullandığım ve kesinlikle tavsiye ettiğim araç. M paket olmasından dolayı biraz sert olmasına rağmen audi a3 den sonra bana hem daha yumuşak gelmiştir ayrıca konfor olarak da e serisini arattığını söyleyemem. Çok keskin virajlara 120-130 gibi hızlarla tam gaz girmeme rağmen arabanın yoldan çıkmaması da etkileyici.
  Fiyat - performans oranına baktığımızda zaten kusursuz bir araçtır kendisi. Başka hiçbir "premium" marka 90 bin euroya 220 hp 4 çeker üstün konforlu ve şehir içi 30 kuruş gibi avantajları bir arada sunmazken bunu bmw nin yapması beni çok sevindirdi. Ayrıca 2 litre hacimli twin power motoru size ötv den tasaruf sağlarken performans olarak v6 motorları aratmaz.
  Ayrıca 1.6 dizel a3 üm ile her zaman beni madara eden 320d ler ile dalga geçebilmek çok güzel bir his. *

  özet: güzel araba, parasının arabası.
  1 -1 ... girtlak
 6. 6.
  borcu harcı toparlayıp yakın zamanda almayı düşündüğüm araçtır.

  araç hakkında olumsuz deneyimleri olan yazarlardan mesaj beklerim.
  1 ... okati
 7. 7.
  bmw'nin yeni nesil aracı. Karada giden hiç bir araca o kadar para vermem. Uçak alınır 90.000euro'ya... Ben teknemi büyütürüm şahsen gmc her işi görür.
  1 ... golhiat