bugün

zaten akıllıdır.
akıllı olmasa bu kadar dikkat çekemezdi.
tüm şakirtlerin bok atmaya çalıştığı, uzun entry yazdığı için de okumadan eksi bastığı harikuleyt yazardır efenim.
(bkz: troll müdür tro mudur bilemem)
harbi kim lan bu dikkat çekmeye çalışan ezik troll diye akıllarda sorular bırakır.
güldürür efendim. gülünüz geçiniz.
uludağ sözlük buluşma falan yaparsa, benim nickim bluevelve diyecek kişinin karşımda olmasını beklediğim şahsiyet... değil şahsiyetsizdir..
(bkz: aydınlık bir türkiye için bir türban da sen yırt/#11374174)
galiba haklı lan.
entry sayısı kadar başlık sayısı olan yazar. onun için sözlük önemli değil kendi trollüğünü sergilemekte bir laf var dam sikime mertek götüme.
onu ve yazılarını özlicem.
An itibariyle gideceğim bu ellerden şarkısı eşliğinde başlık açarak yan çizmiş olan yazardır. Niyet ettim Allah rızası için bluevelve kesmeye.

(bkz: La bi git la bir git)
yine sol frame nin içine sıçan yazardır. bi intihar edicek edemedi henüz.
konuşurken de böyleyse bir ara boğularak ölür. arada nefes al be adam... o tanımlar ne öyle.
yakın zamanda elime geçen bir fotoğrafı ile beni dumurdan alıp dumura sokmuş yazardır.

sözlükte provokatif ve din karşıtı yazıları ile dikkat çeken bu uuser aslında nur cemaatinde yetişmiş ve genç yaşlarına kadar orada eğitim görmüş.
ayrıca ramazan öncesinde imana geldiğine dair ciddi dedikodular gezmekte alemde.

bu ibretlik paylaşımda bana yardım eden rihez kod adlı gözveren şahsa buradan teşekkür ederim.

kendisinin dediği gibi;

gözveren: gözünü sevdiğim.

(img:#164706)

edit: imla.
eski fotoğrafına bakınca ileride nasıl bir şey olacağı belli olan yazar.

baksanıza lan, birazdan hepsini sikecekmiş gibi duruyor.
(bkz: 6 nesildir tahammül edilen yazar)
uzun ve anlamsız entrylerin sahibi. çok yazarak hiçbirşey anlatamama adamı.
edit: ne ekmeğini yedik be bluevelve
ulan ben senin gibi burda onun bunun penisine yazmıyorum senaristim ben nuhun ankara makarnası.
eğlendiriyor bildiğin bu yahu. başarılı yazar.
sürekli allah la , dinle alakalı başlıklar açıp (güya kötülemek için) , cahilliği ile de kendini rezil eden yazardır.
sözlük için gerekli bir yazar. bu adam düşüncelerini entrylerle ifade edebiliyor. saçmalıyor mu? çoğu zaman evet. lakin diğer yoldaş yazarlarından daha nitelikli entryler giriyor.
not: sana bir kere artı verdim bluevelve.
lakin diğer hesabına bayılıyorum şu forumcu kız. *
(bkz: kadına değer verecek kadar düşmek/#12679827)

entry'ne kurban
yazılarını beğenmediğim yazar. Devamlı allah ile ilgili dalga geçer gibi başlıklar açmasıdır.
yazıları iğrenç bir yazar.
bazı fikirlerini bir yana bırakırsak sözlüğün en cesur ve en entelektüel yazarıdır. ayrıca ne zaman sevgi kelebeğine dönecek merak konusudur.
gay guy'dür.

(bkz: sözlükteki homoseksüeller)