bugün

(#12156886)
allah seni yaratan, seni buralara gönderip bizi sınayan, öteki tarafa gittiğinde kim olduğunu anlayacağın yüce yaratıcıdır.
yazdıklarını bir şekilde okutmayı başaran yazardır.
yazdıklarını bir şekilde okuttuğu doğrudur. ama bir kereye mahsus. misal ben artık yazılarında "ctrl + f" kombinasyonu marifetiyle nokta arıyorum.
bu entrysi ile beni şaşırtmış yazar. çok şaşkınım. tebrik etmek istedim.
olsa ne olur? olmasa ne olur?
keşke ekşi sözlükte kalsaydı dediğim yazar. en azından oradaki arınmamış suda kalıp volvox'unda krallığını ilan edebilirdi.*
not: işiniz gücünüz din diyanet olmuş. memleketin kaldırımlarını aşındırıp zarar veren yazardır aynı zamanda.

defans: dikkat ettiyseniz hakaret etmedim. gayet bir durum tespitinde bulundum.
orta safa: ayar vermek için yırtınıp yine noktalama işareti kullanmayarak paragraf yazacak yazar.
ofansif orta saha * 2: kendini ateist olarak görmeyip ifade özgürlüğü diyebilecek yazardır aynı zamanda.
forvet : kuyumcu terazisine patates çuvalını koyan yazardır. senin terazin çeker mi bu kadar ağır yükü ?

gol : Rıdvan Dilmenden gelsin "gol olur" *
sol ekrandaki başlıklara göz atarken ''bu başlığı kesin bluevelve açmıştır'' dediğim yazardır. hassas noktalara bir yerini basıp milletin sabrını ölçer. hayal dünyası geniştir. bir şeylerden bahseder hep. eksi oy almak için kasan yazardır. mutlu olmaması için hiç eksi oy vermediğim yazardır.
bakire yazar.
(bkz: #11854511)
onlar 14-15 yaşında ki kız çocukları.çocukluklarını kuran kurslarında geçiren,ailelerinin pek te eğlenmek için fırsat vermediği çocuklar.senin gibi çocukluklarının yaz dönemlerini,her sene "bu otel benim şu otel senin" şeklinde geçirmiyorlar.
herhangi bir bilgi paylaşırken,vicdanını da ortaya koyarak paylaşması gereken yazar.

ek:moderayon bu enrty ilk defa giriliyor,hayır arkasında olduğunuz yazarlar var bari silinme sebebini inandırıcı yapın kardeşim.
dar görüşlü, kendini bilmez, densiz, duygusuz, ruhsuz yaratık.
(#11842100)
zeka küpü olduğunu kanıtlamıştır. ne yani aşk-ı memnuyu izleyen her erkek pezevenk, her kadın orospu mudur?!
kesinlikle şu entrysi ile gözümden düşmüştür. yaramaz entryleriyle bazen güldürürdü ama bu hiç olmadı bluevelve. ama belki de ironi sıçmıştır.
(#11842100)
dünyadaki bütün virgülleri tükettiği zaman, yazarlığı da son bulacak kişi.*
yaklaşık 5 senedir yazdıklarını gördüğüm hemen hemen hepsini okuyup ilk defa + ( artı ) verdiğim yazardır.

(#12247504)

(bkz: içim bir hoş oldu sözlük)
(bkz: umarım bağımlılık yapmaz)
(bkz: allahım sen bizi koru)
hem liseli hem kemalist hem ateist olan troll... ötesi yok idare edin.
(#6471908) nolu entry'si ile beğenimi kazanmış yazar. sivri dili nice canlar yaksa da ulu sözlüğün duayenlerindendir.

unutulan edit : eksi sağ altta canlar. öptüm kib bye vs.
-seni bazen tanıyamıyorum blue.

tanım: bazen tanınamayan yazar. *
birkaç kere nick altında kendisine kötü sözler söylemişliğim vardır, düşüncelerini, yazdıklarını çok kışkırtıcı ve aşağılayıcı bulurum ama bir keresinde bana özel mesaj atmıştı ve ne yalan söyleyeyim türkan şorayla karşılaşmış gibi heyecanlanmıştım, sevinmiştim. *
kimi zaman düşündüklerini çirkin ifadelerle yazdığı için, kimi zaman 100 sayfaya dayanan nick altı, güçlü ifade yeteneği, popülaritesi kıskanıldığı için hakaret edilen bu antipatik şahsın ikili ilişkilerinde samimi birisi olduğu kanaatindeyim. ona göre çirkin olan şeylere isyanı var, çünkü belki de güzellik arıyor. yöntemi çok kötü, kabul edilemez ama... ne bileyim o da huzuru bulsun istiyorum. ya da bizi kandırıyorsa artık söylesin istiyorum.

(#12247504) bir ara şuraya kar yağdırsın demişti de yağmıştı hani. filistin'deki kan da durursa artık iyice üstüne gidip yolundan çevirtmek lazım bence...
(bkz: sözlükte sevişecek erkek arayan erkek yazar/#12296837)
(bkz: erkekle sevişmenin kadınla sevişmekten iyi olması/#12296485)

cinsel arzularını sözlüğe aktaran yazar.
müthiş bir yazar. ne yalan söyleyeyim her açtığı başlıkta ayrı yarılıyorum, tamam adam saçmalıyor ama hayalgücü inanılmaz. bence bu takdir edilmesi gereken bir olay. başlıklarında yaptığı tespitler de gayet muhteşem, espri arasında lafı yediriyor. yapmak istediği şeyi yapıyor, bu da takdir edilmesi gereken bir özellik. neyse daha fazla takdir etmeyeyim de bana da yeltenmesin. *
salt biseksüel yazar.
kısa bir cümle kurduğunu gördüm ya, artık ölsem de gözüm açık gitmez.
iyi kötü bişey diyemem.
pek sevilmediği açık.
ama nick altına yazılan ilk entryler ne öyle, sevgi kelebeği.
bir zamanlar seviliyormuş... * * * *
tiksindiğim yazar.
adam king.
güncel Önemli Başlıklar