bugün

Android uygulamalarını bilgisayarlarımızda rahatça kullanmamıza olanak tanıyan başarılı bir program.

ancak sistemi çok fazla yoran bir programdır.

hatta kişi listenizden arkadaşlarını alarak whatsapp bile yükleyebiliyosunuz.
kurulumu çok zor olan bilgisayar prgoramıdır. android uygulamalarını 10 numara çalıştırır. google'a girip herhangi bir android oyunu ismini yazıp sonuna bitişik olarak ".apk" ekleyip bulduğunuz siteden indirin. bu programa tanıtın ve oyunu/uygulamayı kullanmaya başlayın.
kurulumu dediğim gibi çok zordur. hocam internetten indirin bu programı * . dosyayı kurun ve "Downloading App Run Time" yazısını gördüğünüz anda kurulumu kapatın. sonra "denetim masası"ndan "program kaldır"a girin ve "bluestacks app player"i silin. sonra indirdiğiniz setupı tekrar kurun ve bitene kadar bekleyin. oyunun keyfine varın. ;)
android uygulamalarını bilgisayarda kullanmanıza yarayan enfes bir program.
android i pc de çalıştıran program ah bi de dokunmatik olsa eheh.
Gercekten cok iyi tasarlanmis android uygulamalari herhangi bir windows sisteminde calistiran program.
windows üzerinden whatsapp ve clash of clans için kullanılan uygulama. uygulama 65 megabayt ise 50 megabaytı taşak.
(bkz: android) uygulamalarını çalıştırabileceğiniz bir program. kullanmayı birilirseniz çok iyi bir (bkz: sosyal medya) aracı olabilir.
android cihazı windows üzerinden koşturabildiğiniz uygulamadır. bir anlamda virtual machine.
Generic PUP adlı, ufak bir virüsü de almış olursunuz bilgisayarınıza promosyon olarak.
Snapchatte siyah ekran aldığım uygulama.
Kameraya ulaşamıyor sanırım ve kameradan görüntü alamıyorum. Bilen yazarlar çözüm olursa sevınırım.
sırf boom beach oynamak ve telefonumdaki internet hakkımın bitmesinin önüne geçmek için bilgisayarıma kurdugum alternatif android tabanlı program, vista sp1 de çalışmıyor mecburen sp2 kuracaksınız başıma geldi ondan diyorum,
android telefonu olmayanlar üzülmesinler, whatsapp bile çalışıyor çatır çatır, ancak virüslere dikkat, bilgisayarınızda sağlam antivirüs-malvare programı olması yararınıza olacaktır.

edit:app store üzerinden oyuna girmeye çalıştım ne olduğunu anlamadan hesabım devre dışı bırakıldı, siki tuttum resmen 3 aya açmazlar artık, sağa sola ağız aç dur şimdi, programın kabahati yok.
Bir zamanlar telefonum bozulduğu için WhatsApp'a girebilmek için iki üç ay süreyle kullandığım programdı. O günleri Hatırlayınca iç burkandır. Eşe dosta da öğretmiştim nasıl kullanılacağını, hatta sözlükten birine de yardımcı olmuştum. Pratik kullanışlı program.
whatsapp uygulaması hatırına indirdik lakin kurulum sırasında zorunlu oyun indirme işi hoşuma gitmedi ! Kaç dakikadır kaç mb veri indirdi istemediğim oyunu neden indirir anlamadım.
pcden whatsappa girme programı.
pc'den hay day oynama programı. tabii benim için. web whatsapp yüzünden programın pabucu biraz dama atılmıştır lakin benim gibi dandik telefonluların oyun oynama isteğini alır. süperdir.
genelde clash of clans tayfasinin vazgecilmezi. aslinda android oyunu pc uzerinden oynamak isteyenlerin desek daha iyi olur.
android hesabınızı bilgisayarınızda kullanmanız için şu an piyasada alternatifi olmayan tek uygulamadır. bir çok oyunda eksikleri ve sorunları olsa da oldukça işe yarar.

clash of clans oyunu için kullanıyorum. oyun oynarken sorun yok ama düzenlemelerde sorunlar var. ve instagram uygulaması sıkıntılı çalışsa da iyidir.

http://www.bluestacks.com/
android hesabınızı bilgisayarınızda kullanmanız için şu an piyasada alternatifi olmayan tek uygulamadır. bir çok oyunda eksikleri ve sorunları olsa da oldukça işe yarar.

clash of clans oyunu için kullanıyorum. oyun oynarken sorun yok ama düzenlemelerde sorunlar var. ve instagram uygulaması sıkıntılı çalışsa da iyidir.

http://www.bluestacks.com/
whatsapp uygulamasını çalıştıramadığım uygulamadır. sebebi de telefonum yok sms istiyor. amk sms gelmesi için telefon lazım. telefon olsa zaten girmem. varsa bilen yeşillendirsin.
Andy android emulator dururken yüzüne bile bakmayacağım reklam dolu adware yazılımı.
bugün whatsapın boka sardığı program
daha kalitelileri çıkmıştır. onları deneyin. ios'u bile kullanabilirsiniz.
programla bir ilgisi var mı bilmiyorum ama bilgisayarım kendi kendine reset atmaya başlayınca silmiştim. sildikten sonra çok nadir hata veriyor. işlemciyi gerçekten zorlayan bir program.
Virüstür.

Piyasadaki reklamlara kanıp sakın bulaşmayın. Hem naapacaksınız Windows varken android uygulamalarını...

Çok gerekli bir uygulama varsa andy programı bundan çok daha kaliteli ve stabil bir seçenek.
android uygulamalarını bilgisayarınızda kullanmanızı sağlayan emülatör. özellikle instagram için faydalı olurken, pokemon go gibi oyunları da hileli olarak oynayabiliyorsunuz.