bugün

türkçe blog sitesi
http://www.blogcu.com adresinden ulaşılabilen Türkiye'nin ilk ve en büyük Türkçe blog servisi.
hizmetini ücretsiz vermektedir.
sürekli teknik aksaklıklar yaşayıp bakıma alınan Türkçe blog sitesi. Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 12. sitesiymiş aynı zamanda.
türkiye'nin en iyi blog servisi yapan sitesidir. fakat o bile oluşumunu tam manasıyla tamamlayamamıştır. site sürekli bakım çalışması altındadır. üstelik blog yazma portalında da ciddi hatalar vardır. yine de blog açıldığı vakit, reklamınız yapılır. google'da üst sıralarda çıkma şansını bulursunuz. siteyi her gün bir kez güncelleseniz, günde 200 garanti kullanıcınız vardır. buda bedava açılan bir site için iyi bir rakam olsa gerek.
para ödemeden ve rahat bir şekilde fikirlerinizi, hobilerinizi, eserlerinizi v.s. paylaşacabileceğiniz ortamı sağlayan site.
çok aşırı şekilde bunaltıcı blog servisi yapan site.

zart zurt hata çıkarır. adamın canını sıkar. yazı eklersin gözükmez...
halen daha problem yaşatan site.

sövsem format izin vermiyor
sussam sıkıntı geçmiyor.
bi boka yaramayan site.

dedirttiler sonunda yahu. bi daha girmem bulaşmam size. iş bilmez herifler.
dünyanın en büyük blog hizmeti veren blogger'a kayıt olmak, hiç bilmeyen biri için 4-5 dakika sürmesine rağmen blogcuya kayıt olmak 15-20 dakika sürüyor. çok yavaş ve metinleri düzenlerken anlamsız sorunlar çıkarıyor.
beni gercekten ama gercekten sinirlendirmiş, üzmüş sitedir.

her şeye seneler evvelinden yani 04-05 civarında bir heves ile başladık. yerli malı yurdun malı diyerekten blogcu'dan başladık bu hevese. açıkçası pek yazan, yazmayı seven de bir insan değilim. ancak insan boş vakitlerinde ihtiyac duyuyor.

yerli malı yurdun malı zihniyetiyle geldik blogcu'ya toplamda 7-8 yazım vardır ve bunun 5-6sı son 6 ay içinde yazdıklarımdır, ve inanılmaz bir şekilde içimde çılgınlar gibi yazma ihtiyacı duymaktayım şu sıralar fakat blogcu ölmüştür...

site bir açılır bir kapanır, yok açılsa zaten lanet ettim yazılarımı copy paste yapıp taşıyacam ama açılmıyor. aşağıda şikayetleriniz için diye bir link var o bile çalışmıyor... anasayfa var gerisi yok... ses var görüntü yok, ya da görüntü var ses yok...

bazı şeyler becerikli insanların işiymiş bunu bir kere daha etüt ettik. beceremiyorsanız bırakın gidin. bunca insanı mağdur etmeyin, ilk anda zaten ben çekip gidicem buralardan, alıcam yazılarımı...
yerli malı yurdun malı diyerek üye olduğumuz, ancak kısa zamanda bizi pişman etmiş ücretsiz blog servisi yapan site.
türk telekom'un blog versiyonudur,
arkasından küfür edeni çoktur ama kullanıcı sayısı da bir o kadar fazladır.
(bkz: çelişki)
bir boka yaramayan site. bir kere tam çalışmaz ya editör bozuk der ya resim yükleyemezsin bi saat yazı yazarsın yazıyı yok eder. uzak durun derim.
Beril Teknoloji tarafından 2005 yılında kurulmuş Türkiye'deki ilk blog servisidir.
(bkz: sözlük yazarlarının blog sayfaları)
gun geçtikçe daha karman çorman bir hal alıp anlaşılması zorlanan bir blog sitesidir.
bir türlü çözemedim gitti bu servisi. yazı ekle diyorum eklemiyor. html etiketleri eklemeye çalışıyorum, onları da kabul etmiyor. sayfa aynen kalıyor. daha iyi bir alternatif için (bkz: bedava-sitem)
en iyi alternatifi için blogspot.
güncel Önemli Başlıklar