hardcore metalci yazar. satanist olma ihtimali

tabii ki sıfır.

hoşgelmiş. takipteyim.
(#12780940) metalci trollü.

yok yeğen, bu iş yapmıyor burada. din, siyaset, ahlak gibi konular olmadıkça fazla prim alamazsın.
biraz saf görünümlü zerzevat. daha dün gelmiş, kimseyi tanımıyor boşboş konuşuyor.
kendisinden bir kaç ay önce geldi diye sanki sözlüğün demirbaşıymış gibi ''daha dün gelmiş zerzevat'' diye çemkirip kendini bi halt sananları önemsemeyecek yazar.
metal müzik dinleyicisi olduğu anlaşılıyor lakin metalci trollüdür bu kişi. bir şey bildiği de olsa...
nickini görünce sağlam bir metal müdavimi sandığım ancak yanıldığım yazardır. çok boş şeyler yazmış şu ana kadar.
eğer hala bir kız arkadaşı yok ise, bu aralar bir adet bulabilitesi yüksek olan yazar.

sol frame de uzun saçlı erkek başlıkları uçuşuyor. *
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
(bkz: genç glamciler rahatsız)
(#12889286) ile güldüren yazardır.
metalci reyizdir.
(#12874422) çok saçma bir tespitte bulunmuş yazardır. tiky bir kıza glam metal dersen "o ne, parfüm markası mı?" diye bir cevap alırsın birader. ben mi? ne tiky'yim ne de gayim. glam metali zevkle dinlerim.
yaklaşık 1 aylık çaylaklık süresinin ardından yeniden ortamlara dönmüş yazar.
savaşında sonuna kadar yanında olduğum siper arkadaşım.
(bkz: türk kızları/#13780413)*
saf thrasher, mükemmel bir yazar. metal bilgisi ile ayırn meydıncı kitleyi geri püskürtür.
(bkz: #14093513) nolu enrty de oldukça saçmalamış yazardır.sözlüğü oldukça boş şeylerle dolduracağı kesindir.ayrıca (bkz: #12820324) nolu entry de başkasına ithafen yazmış,kendi başlığına yazdığıdan haberi yok.
(#14108067) ergen sanırım, hoşgelmiş.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
kendiside bildiği üzere, sadece dikkat çekmeye çalışan yazar. keşke ciddi ve dolu dolu entryler ile şöhret olma yolunu seçseydi.
ayakta alkışladığım, sözlüğün kaliteli yazarı.

(bkz: #14317765)
(#14318707) milli kimiliğini anında satabilen onlarca yazardan birisi. yazık sana, size. hrant için üzülebilirsiniz saygı duyarız ama lütfen, kimliğinizi bu kadar çabuk satacaksanız sonrasında tekrar türküm diye dönmeyiniz. gerçi sizler bizim için milli kimlik önemli değil diyen tiplerdensiniz büyük ihtimalle ama o zaman niye ermeniyiz diye ötüyorsunuz. hani kimlik önemli değildi o halde ermeniyiz demeyi neden önemli görüyorsunuz?
enrtylerinin sonuna hep " uçuruldum " yazan yazardır. red bull iç.
''guns'n roses'u eleştirirsen hatunlar veriyormuş'' önermesine tüm masumluğuyla inanmış saf yazar.
ota boka faşist damgasını yapıştıran cahil insan. işin tuhafı bu tipler savundukları rejimin detayınıda bilmiyorlar. kıl oluyorum size.

(#14333802) ayrıca ben ermeniyim diye bağırmayı milli kimlik açısından nasıl açıklayabilirsin? "aslında türküm ama bugünlük ermeni olayim ben ya(türk olmaya bilirsin kesinlikle konu bu değil, saygı duyarım, sadece örnek)" bu mudur yani. bu kimlik satmaktır! milli kimliğine saygı duyarak farklı bir milli kimliğe sahip birini anmak isteyen ben ermeniyim diye bağırmaz. fazlasıyla eziksiniz.
(#14544614) yıla takmış; standart, basit fikirlere sahip yazar. sizleri öldürülen türk düşünürleri içinde sahnede görmek isteriz. sizler "hepimiz türküz" cümlesini "adeleti savunyoruz, fikir özgürlüğünü savunuyoruz, fikirleri uğruna insanlar artık öldürülmesin." düşüncesiyle bile olsa sokaklarda bağırarak söyleyebilir misiniz? ama yok eğer bunu yaparsanız ırkçı olursunuz eminim ki. ayrıca düşüncelerin yıllar ile alakası yoktur. olaylar düşünceleri etkiler yıllar değil. "seneye 2020 olacak artık bu düşüncemi değiştireyim ben" mantığına sahip bir yazar. ayrıca milliyetçilik ırkı değil ülkesi içindeki insanları savunmayı hedefler. senin bildiğinin aksi yani. bu gerçeği farkedebilirsen yıllara takılmayı bırakırsın belki. son olarak inci sözlük modasını buraya taşımaya çalışmazsan seviniriz. (bkz: kapiş)