bugün

entry'ler (379)

söylerken orgazm olunan cümleler

(bkz: correct)

sözlük yazarlarının itirafları

5 ay oldu 1 gunum bile onu dusunmeden gecmedi la. bugun yarin baslarim dedigim sigaraya basladim. ayrildiktan 5 gun sonra birisiyle cikmis olsada unutamadim ya la hala. bu arada erasmusu kazandim sozluk eylulde 1 seneligine ispanyaya gidiyorum ama sevincini bile yasayamiyorum, hep bi huzun var icimde. onun mutlu oldugunu gormek guzel ama baska bi sehirde baska birisiyle mutlu oldugunu gormek cok daha beter. bu gecede boktan gececek anlasilan.

kafayı yemek üzereyim sigaradan nefret ediyordum artık deli gibi istiyor canım, bugün yarın başlayabilirim. düşünsenize birisiyle çıkıyorsunuz ilk sevgiliniz o, 4 aylık bi geçmişiniz var. 4 ay çok değil dimi? ilk olunca çok oluyor işte bütün anılar onunla oluyor. bi yerde bişeyler koptuktan sonra yürümemeye başladığında deli gibi sevseniz de olmuyor işte ayrılıyorsunuz ayrıldıktan sonra 1 ay boyunca her gece onu düşünüyor çöküyorsunuz, arada bi yerlerde yazdığı imalı mesajları görüyor biraz buruk bi sevinçle beni kastetti heralde deyip biraz seviniyorsunuz çünkü onunda seni düşündüğünü düşünmek güzel oluyor. ama sonra bi gün bi şekilde öğreniyorsunuz ki o, ayrıldıktan 4-5 gün kadar sonra başkasıyla çıkmış 15 gün sonrada ayrılmış. o gördüğünüz mesajlar size değil onaymış, o an ki duygu anlatılamaz. biraz kendinize biraz ona küfür eder salaklığınızla, yalnızlığınızla daha fazla yalnız kalırsınız. böyle olmamalıydı yani saçma değil mi? ilk o senin için güzel hatırlaman gerekirdi. 1 ay oldu hala geri zekalı gibi düşünmeden geçtiğim gün yok. şimdi arasam bi dünya küfür etsem ne değişir. arayıp sana karaktersiz desem kendini savunabilecek misin desem bişey diyebilir mi? bunları ona demek unutmamı sağlar mı? veya o telefonu açar mı?

aşık olunan kişinin başkasıyla öpüştüğünü bilmek

sigara kullanmayan kişiyi sigaraya iter, içilen sigara keyif vermeye başlar. hem maddi hem manevi olarak siker adamı.

La sikerim ama boyle durumu ya. Veremedigim hediyesi hala duruyordu masamda demin ogrendim baskasiyla cikmaya baslamis. La amk ben senin. Ne kadar gamsizmissin. Ogrendikten sonra hediye kutusunu duvara firlattim. kirilmistir insallah icindeki de. Sana karsi su yasadigim duygu kargasasinin tarifi yok amk. Hala sacma bi sevgi, nefret kin saygi... herseyden var biraz. Sen ne sevgi hak ediyorsun ne saygi ne kin ne de nefret ama hepsi var icimde. Artik siktir git benden.

seeman

yıllar geçmesine rağmen her dinlediğimde bana tuhaf, hoş, hüzünlü bir his yaşatan rammstein şarkısı. benim için bir diğer benzer efsane; (bkz: donaukinder)

arada koyuyor ayrılmak sözlük. kavgalı olduğumuz halde gidip hediye almıştım ona. hediyeyi veremeden ayrıldık. duruyor şimdi masanın üstünde o hediye, daha ne kadar durur bilmiyorum. iade edip parasını alabilirim ama bana parasından daha değerli gibi geliyor.

1 60 boyuyla erkek beğenmeyen kezban

en doğal hakkıdır. benim 1 72 boy ile beğenmediğim kızlar var, onun neden olmasın.

Sorun onun onceden biseyeler yasamis olmasi degil benim hiç birsey yasamamis olmam. Keske sen karsima 1 sene kadar daha gec ciksaydin. O zaman cok daha iyi olurduk. Yine uykusuz geceler sozluk. Gecmisimi sikeyim.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

öpülen her insanda farklı duygular yaşanması. unutmaz mı acaba?

la sevgili seninle hayallerim vardı benim yahu. bu kadar bağlıyken 5 günde nasıl bu kadar koptuk. ben nasıl durumu bu kadar bok ettim, sen nasıl 5 gün beni hiç takmadın. şimdi varlığın da yokluğun da yetmiyor.

Cok ergen hissediyorum su aralar. Bir cok kisiye uyuyor musun mesaji attim ama kimse geri donmedi. Lisede ne guzel dert anlatacak birileri vardi hep.

bir kadının ilk aşkı olamamak

Birde o sizin ilk sevgiliniz ise 24 saati 3 saatlik uykuyla gecirip uykusuzluk ve bas agrisi olarak size döner. Kimse kendini kandirmasin ilk hep onun aklinda. O ilk opucuk hep onun aklinda, siz daha kimseyi opmemisken. O da hep birilerisinin aklinda ilki oldugu icin. Yedek oyuncu gibi hissettiriyor.

eğitim sistemimiz

9 senede ingilizce öğretemeyen bir sistemdir.

niye eksiliyorsun. bu sistemde ingilizce öğrenebilen kaç insan gördün?

kürtlerin rüyalarını alt yazılı olarak görmesi

otobüs şöförünü linç eden küçücük çocukları öldüren ve bunlar yaptıklarının sadece küçük bir kısmı olan insanları savunan şerefsiz beyanı. az bile amına koyduklarıma. sizin yüzünüzden faşistim lan ben!

hiçbir şeyi kafasına takmayan insan

genel olarak benim o insan. demin öğrendim ki mukavemetten 45 almışım halbuki 70 bekliyordum ama sikimde mi? -hayır değil. çünkü ben 70 alacak kadar soru cevapladım. elimden bir şey geliyor mu şimdi? -hayır. o zaman siktir et taksam ne değişecek?

türk erkeğine iltifat etmenin yakışmaması

kızların tercihlerinden kaynaklanan durumdur. sen git hep piçe pirim ver, peşinden koş. onun tek derdi de yatak olsun sonra yavşıyor de. sen hak ediyorsun bunu.

24 kasım 2013 pkk nın gövde gösterisi

polisin ne mal olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. bu millet hak ediyor bunları.

mardin de 4 kişiden 3 ü elektrik faturası ödemiyor

(bkz: amlarina koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

sözlük 1 haftadır çok mutluyum. her şey istediğim gibi giderse bırak sevgiliyi hayatımı paylaşacağım kişiyi bile bulmuş olabilirim. bu kişiyle, zamanında hayallerini kurduğum hayatı yakalama fırsatım çok yüksek.

ekleme: bunu görünce bi hoş oldum la. yok sözlük bulamamışım, ayrıldık.