bugün

muhabbeti sevilen yüce insan.
çaylak edilmesini anlamlandıramadığımız, sözlükte ki basmakalıp teraneleri dillendirmeden yazılarını özgün tarz ve uslupla yazan yazar.
satanist olması muhtemel insan. tamam, fazla bulaşmıcam sana.
(#14654466)
ehu ehu ehu
ehuu
huuu
uçuyorum..
metal müziği öldü sanıp yas tutan saf yazar. monitörün arkasında nasıl bir tip var merak etmekteyiz.
an itibariyle sözlükte semavi dinlerin yaptığı gaddarlıkları savunan insanlıktan çıkmış varlıklara birer birer giydiren yazar. helal olsun bir pagan ruhu olduğunu biliyordum bu kardeşimizde. *
savunduğu saçma sapan düşünceleri ile başkalarına giydirdim diye düşünen, neye göre kime göre giydirdin dedirten, kendi çalıp kendi söyleyen komik insan prototipidir.ayrıca araştırma diye tabir edilen kavramı yanlış anlamış, işine geldiğini okumayı araştırma zannedenlerin destek verdiği, böyle dostu varsa düşmana gereği olmayan kişidir.
(bkz: #14748143)

efendi ben "2000 lerde çıkmıştır" demedim "2000 lerde ayyuka çıkmıştır" dedim. ikisi arasında fark vardır. ben bu kafirlerin hepsinin ne zaman nerede kurulduğunu ne tür şarkılar yaptıklarını iyi bilirim. lütfen halkı yanlış yönlendirmeyelim...

(bkz: okuduğumuzu anladık mı)
dinler ve tanrıyla ilgili acı gerçekleri bir bir söylerken şakirtlerin hakaretlerine ve eksi oylarına maruz kalmış yazar. savunacak dayanakları yok tabi çirkefliğe gelince 1 numaralar. gerçekler acıdır a dostlar. silkinin ve kendinize gelin.
din karşıtı başlıklar açıp kendince asi çocuk triplerine girdiğinde hayata karşı puan kazandığını zanneden, açtığı saçma başlıklarla sanki ilk defa duyduğumuz şeyleri dile getirdiğini düşünen, yazılan her cümleye cevap vermeye çalışan standart bir türk ergeni. komedi malzemelerimizden biridir.
Ezik yazardır. insanların değerlerine hakaret edecek kudrete sahip isen verilen eksilere ve tepkilere de çemkirmeyeceksin. Efendi olun adam olun.
kimsenin inancına hakaret etmeyip sadece kendi düşüncelerini söyleyen yazar. entrisinde dikkat ederseniz ''ben tapmam siz napıyorsanız yapın'' demiştir dikkat çekerim. yanlış anlaşılmalara kurban giden yazar. tabi şakirtlerde verecek mantıklı savunmaları olmadığı için çirikefe yatıp hakaret ediyorlar o ayrı konu.
(#14775730)

beyan ettiği ergen düşüncelerine karşı savunma yapılması gerektiğini zanneden komik yazar. yapılan şey, kendisine ne olduğunun hatırlatılmasıdır. savunma yapılması için önce kaale alınması gerektiğinin farkına varmalıdır.
Yazdığı entryler kendi fikriyatını bağlayan, bu nedenle eleştirilmesi anlamsız olan, fikirlerini esirgemeyen cesur, davasının adamı olan yazardır.
nickindeki 666 ile hangi inanca hizmet ettiği aşikardır.
(#14776008)

black metal dinleyip din karşıtı başlık açınca kendini nietzsche ile bir tutan ergen yazar. filozofların cümleleriyle gaza gelen ve papağan gibi sözlüklerde yazıp duran güruhtan. güzelim yazın okuyun tabi de kendinizi heriflerle bir tutmayın, herifler düşünceleriyle çığır açmış, sizse sadece papağan gibi tekrarlayıp kendinizi filozof sanıyorsunuz, olmaz.

bu arada nietzsche yazmayı bilmeyen yazar. öğretmiş olalım.
kendisine açtığı ergenlerle ilgili başlıkta ayar verildiğinde gelip nick altına yazan, eksi oy alınca da ayar veren yazarın entrysini gammazlayan yazar. Birde özelden mesaj atar yavru. Bak canım özelden sana ergen olmanın ayıp olmadığını, ama ergen beyinli olmanın felaket bir durum olduğu söyledim. Bana klavye delikanlılığı yapıp, ''ben gammazım yeaa. Ona göre kimle dans ettiğini bil ahah.'' gibi saçma şakalar yapma. Ağzına acı biber sürerim senin. Okul çıkışı ananın elini bırakma sakın. Sütünü düzenli iç. Bakarsın beynin büyümez; ama boyun uzar.
muhtemelen 12-13 yaşlarında, blackmetal dinleyen asi gençliğe özenip satanistliği meziyet zanneden ergen şahıs. şeytanın "allah" tan daha iyi olduğunu da idda etmiştir.

(bkz: valide sultanın)
diğer düşünceden insanlara tahammülü olmayan saygısız şakirtlere zerre itibar etmeyecek davasının adamı casur kardeşimiz.
Diğer düşünceden olan yazarlara şakirt diyen, dolayısıyle tahammülü olmayan, bu haliyle kendini diğer düşünceye saygılı gören fekat aslında saygısız olan yazardır. Görüşüne saygı bekliyorsan önce saygı göstermeyi öğren dostum.

Not: eksi vermen acziyetini değiştirmez bro.
Not 2: seri eksi oy vermen de farketmez.
metallicaya bok atarken eski dönemlerinin de hakkını vermesini bilen yazar. lütfen yanlış anlamayalım.
çocukluğunda inşaata kaçan topunu almaya gittiğinde metallica üyeleriyle karşılaştığını düşündüğüm yazar. tamam bro en metalci sensin. senin her tarafın simsiyah bro. 666 ayrıca vuuu çok karizmatik vuuhuuuu. death bro black falan, venom burzum falan köpeğin olsun bro. en büyük metalci, sözlüğün en isyankarı en en en en 666'sı.
sol framede yazdıklarını görünce metal müzik dinleyenlerle problemi olduğunu düşündüğüm yazar. diğer metal gruplarına b.k atmaktansa metal dinlemeyenlerle uğraşmasını tavsiye ederiz. herkes, metal dünyasında aynı tonda müzik dinleyecek diye bir kural yok.
zamana ve yaşa göre, black sabbath yada metallica...
metallica gibi bir gruba düpedüz hakaret eden ve bunu yaparken de klavye başında ergen kahkahalara boğulan yazar.* metal müzik türünü sevmememe rağmen sabah sabah beni günaha sokmayı başarmıştır tebrik edilesidir.
metallica gibi köklü bir gruba bilinçsizce hakaret edebilen müzik cahili yazar, o grup ki metal müziğin yayılmasında en büyük etkenlerden önemi taşıyanlardan, tamam herkes metalin aynı türünü dinleyecek diye de birşey yok ama metal müziğe gönülden bağlı olan herkesin sevdiği saydığı dinlediği bir gruba bilinçsizce laf etmeye kimsenin hakkı yoktur marjinal olacam ayağına bu haltı yemeyelim laf yok metallica'ya.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar