bugün

eğlenceli yazar.
ayrıca kader dostum olur kendisi. *
bana "amk" diye mesaj atan yazar.

bitkisel yaşam normları, ağzına da, yer etmiş.
çok saygılı bir yazar arkadaşımızdır, bu devirde zor bulunur böylesi.
farklı milletlerden insanlarla iletişim kurabildiğini söyleyip kendisini nobel barış ödülünün sahibi zanneden tipik bir ulusalcıdır ve faşist söylemleri ağzından eksik etmeyen çakma bir yazardır işte.

türkiye türklerindir sözü gibi ırkçılığın manifestosuna girebilecek bir safsatayı kendisine şiar edinmiştir.
(#13680039)

--spoiler--
sol framenin en üstüne çivilenmesi gereken cümledir.
--spoiler--

türk olmayan birinin bu coğrafyada söz sahibi olabilmesi için özbeöz türklerden izin alması gerekiyor herhalde. buralar hep türklerin(!) allah akıl fikir versin size.
ölümün vücut bulmuş hali.
dün gece ki mağlubiyetten sonra tahminimce sokaklara çıkmayan yazar.

sarı kırmızıya olan alerjisi gözünü karartmış,göztepe nin fenerbahçe yi kadıköy de 3-0 mağlup ettiği maçı es geçmesi tipik bir fenerbahçeli davranışıdır.

kendine göre rakipler bul dostum,yani o rakiplerin futbolun ne olduğunu bilsin yeter.
dünya vatandaşı yazar.
konuşmaktan keyif aldığım insanlar arasında. selamını eksik etmesin yazarı.*
bahçedeki bitkilerin hayatıdır. yada birinin kafasına birşey ile vurup onu komalık yapmakdır.
http://www.youtube.com/watch?v=htokx_U1pOo armağan ettiğim değerli yazar.
(#17617224) entrysiyle takdir ettiğim yazardır.
kendisine2 kişilik sinema bileti ikram ettiğimiz yazarımızdır.
sadece bitki yiyip içerek hayatta kalmaya çalışanların başlarına gelen en korkunç anksiyete.
nickaltını bu kadar dolu görünce öldü sandığım yazar esprisini yapan yazar. bana bunu hiç yapmamışlardı la, sağol. * iyi bir müzik dinleyicisidir sanırsam. iyi trancelar efenim...
bir nevi insanın fotosenteze bağlaması durumu.
Ölümden önceki son dönemeçtir konuşmuyorsunuz uyuyorsunuz gibi. Yazarı için; Olup entry me bilgi kirliliği demişti. Canı sıkıldığında millete sataşır sonra da uzatma diye ayar verir. Hatta ona verdiğim cevapla sandı ki beni kızdırmış. Gerçekteyse garipsedim. Küçük sanrılar Dünyasında yaşamaya devam etsin. tanım:niye bu kadar sataştığı anlaşılmayan yazar. Bu yazar bu nick6na da 4-5 ay sonra misilleme yapmıştı.
Şöyle uzun bir zaman içinde bulunmak istediğim hayat. Düşünsene yaşıyorsun, haberin yok. Bu dünyada olup bitenlere şahit olmamak için ideal yaşamdır. Güzel olur be abi.
37 sene 111 gün ile en uzun bitkisel hayatta kalan insan (bkz: elaine esposito)'dur.
Organ bağışı için uygun olabilecek donördür.
Evet biraz duygusuz bir tanım oldu lakin klasik deyimle, gerçekler acıdır.
Türkiyede en bilinen örneği kenan ışık'tır sanırsam.

Sanılanın aksine komada olmak demek değildir. Koma sonrasında hastanın uyanıklığa dönmesine rağmen bilişsel işlevlerini tümüyle yitirmesi durumu Beyin sapının sağlam kaldığı, yaygın bilateral serebral lezyonlarında görülür. Üç yıl içinde ölüm riski % 75'in üzerindedir. Gözler açılabilir Uyku ve uyanıklık durumları değişkendir.
Hastalık veya kaza sebebiyle beyinin yaygın ve geri dönüşümsüz hasarlandığı, ancak beyin sapının refleks işlevlerinin etkilenmediği klinik durum. (isim, tıp) anlamına gelir.
Bitkiden hallice yaşamaktır.