1. 1.
  ogame benzeri bir oyun.
  vampir ya da kurtadam olunuyor,ava çıkılıyor.ısırıklar kanlar mezarlıklar..hepsi bu oyunda*
  ayrıca sana verilen link ile msnden de adam avlayabilirsin.
  (bkz: http://www.bitefight.net)
  3 ... cultureshock
 2. 2.
  herkesin deli gibi linkini yolladıgı oyun.
  1 ... sleepless
 3. 3.
  internet üzerinden oynanan online oyunlardan biri kurtadamlar ve vampirlerle dolu bir oyundur...link yollama olayı hat safhadadır...
  1 ... i dont need that shit
 4. 4.
  çok büyük hevesle başladığım fakat bir noktadan sonra hep aynı olan, oynanışı sıkıcı ve tekdüze online oyun
  1 ... denizen
 5. 5.
  saf gibi linke tıkladığım zaman açılan sayfada
  "7kilo et kaybettiniz" veya "30 lt kan kaybettiniz"
  gibi moral bozucu ibarelerin yer aldığı oyun.
  2 ... nobetciekipleramiri
 6. 6.
  sıkıcı gelip bıraktıgım oyun..avlanmaya cıkıp et veya kan kazanıp altın gelmesini bekliyorsunuz..çeşit çeşit yeteneklerinizle ilgili kategoriler var.güç,yetenek,savunma,direnç,cazibe....cazibe bölümüne hala aklım ermiyor..bir kurt adam veya vampirin cazibeli olması neyi degistircek ki sonucta avlanmak amaç hovardalık yapıp es bulmak değil..
  4 ... blacksoul
 7. 7.
  sınırlı html-text arabirimiyle basitliğinden ve tekdüzeliğinden oyuncularını kurtarmak adına yeni silahlar ve tuhaf şans faktörlerinin (rassal mı demeli?) eklenmekte olduğu ogame-türevi. temizdir, nettir ve hissederek oynadığı iddia eden adamlara üst üste maç kazandırır.

  nereleriyle neyi hissettikleri anlaşılmasa da, ufak scriptler yazarak sürekli başında olma ihtiyacı giderilebilir. söz gelimi, siz mışıl mışıl uyurken, 0:10:00 + x saniyede ava çıkabilir (x değişken bir saniye değeri, diyelim ki 0s'den, 50s'ye kadar olan asal sayılardan herhangi biri) her avınızdan 500 - 700 altın kazanabilirsiniz.

  benzer şey mezarlık çalışmaları için de geçerli.

  oyunda kaş kaldırtan tek taraf, proxy üzerinden multi yaparak oyunu şekerlendirebilecek kullanıcılar. günümüzde tarayıcılar çok gelişti ve her adres için farklı proxyler kullanacak şekilde ayarlanabiliyorlar. sonuçta, kim neyi anlayacak?

  zamanla, henüz 5. 6. kademede olmasına rağmen binlerce altını olan adamlar görüyorsunuz av arayışlarınızda. ve bu adamlar nasıl beceriyorlar sürekli "henüz çok yorgun" oluyorlar. nasılsa.

  reklamlardan kurtulmak için premium olmaya da hacet yok... sonuçta, googlesyndication'a hosts üzerinden ufak bir yönlendirme tüm acıları giderecek bir çözüm olabiliyor.

  yine de, günde beş saat av ve 15dk'da bir saldırı yapabilmek için, para vermeye değer mi?
  2 ... bl
 8. 8.
  bir değişik versiyonu için
  http://www.monstersgame.net
  2 ... kurabiye_monster
 9. 9.
  dünyanın en gereksiz ve zevksiz oyunu... ama genede baslayan bırakamıyor...
  1 ... imitasyon
 10. 10.
  veheeeyy kaaann şeklinde kendini kaptırıp oraya buraya saldıranların oyunu. aslında çok saçma bi oyun ama başlayınca maalesef bırakmak pek mümkün olmuyor. bir de insan avı denen bişey var ki seçtiğin süre boyunca insan avlıyosun. bu avlarda vampirler emici, kurtlar yiyici oluyor. tabi her av başarılı geçmiyo ancak başarısız avlarda bi mesaj çıkıyo ki en uyuz olunan kısımdır şüphesiz. "kurbanınıza saldıracakken feneri görmediniz ve kafanızı çarptınız. 10dk sonra korkunç bi acıyla kendinize geldiniz. e yuh!!! böyle uyarı mı olur yahu? insan, yolunu kaybetmişin, sen eve 10dk'da döndüğüne şükret yazar.. ne bileyim son yediğin adamdan dolayı miden bozulmuş insan yerine tuvalete saldırdın der!? bu oyundaki böyle uyarılar oyunu zevkli hale getiriyo. yakında kola şişesini görmedin ve üstüne oturdun tarzında bi mesajla karşılaşırsak tadından yenmez.
  bir diğer olay da yetenekler.. yahu uğraşmışım didinmişim, tüm yetenekler 60'ın üstünde, biri gelip g.tümü ısırmış. biriktirdiğin altınların gitmesi de cabası. işte burda aklınıza oyundaki şans mekanizması gelecek demiş yapımcılar. ben öyle şansı napim. insan haliyle ben boşuna mı gücümü bilmemkaç yaptım len diyor. bir de mezarlık var ki çok nezih bir mekan. o kadar ki oraya girince yukarda "buraya gelince içinize huzur doluyor" yazısı bile çıkıyor. artık mezarlıkta panayır mı var bilmiyorum..

  uzun lafın kısası boş zamanı boş geçirmek için ideal bir oyun.. başarılar.
  ... caylaq