bugün

bitefight

veheeeyy kaaann şeklinde kendini kaptırıp oraya buraya saldıranların oyunu. aslında çok saçma bi oyun ama başlayınca maalesef bırakmak pek mümkün olmuyor. bir de insan avı denen bişey var ki seçtiğin süre boyunca insan avlıyosun. bu avlarda vampirler emici, kurtlar yiyici oluyor. tabi her av başarılı geçmiyo ancak başarısız avlarda bi mesaj çıkıyo ki en uyuz olunan kısımdır şüphesiz. "kurbanınıza saldıracakken feneri görmediniz ve kafanızı çarptınız. 10dk sonra korkunç bi acıyla kendinize geldiniz. e yuh!!! böyle uyarı mı olur yahu? insan, yolunu kaybetmişin, sen eve 10dk'da döndüğüne şükret yazar.. ne bileyim son yediğin adamdan dolayı miden bozulmuş insan yerine tuvalete saldırdın der!? bu oyundaki böyle uyarılar oyunu zevkli hale getiriyo. yakında kola şişesini görmedin ve üstüne oturdun tarzında bi mesajla karşılaşırsak tadından yenmez.
bir diğer olay da yetenekler.. yahu uğraşmışım didinmişim, tüm yetenekler 60'ın üstünde, biri gelip g.tümü ısırmış. biriktirdiğin altınların gitmesi de cabası. işte burda aklınıza oyundaki şans mekanizması gelecek demiş yapımcılar. ben öyle şansı napim. insan haliyle ben boşuna mı gücümü bilmemkaç yaptım len diyor. bir de mezarlık var ki çok nezih bir mekan. o kadar ki oraya girince yukarda "buraya gelince içinize huzur doluyor" yazısı bile çıkıyor. artık mezarlıkta panayır mı var bilmiyorum..

uzun lafın kısası boş zamanı boş geçirmek için ideal bir oyun.. başarılar.