bugün

Beta hcg hormonuna göre belli olur.
Allah'ım sen beta hcg'leri yükselmesini isteyenlere nasib eyle ya rabbim, amin.
Göbüşü şiş ve dokuz ay sonra kucağında bebişle görünce * .
Şahsın kendi söylemesi dışında tahlillerden anlaşılır. Onun dışında zor. Çünkü geçen gün irice göbeği olan hanımefendiye oğluma verdiğim çikolatadan ikram ettim canınız çekmesin diye kadın ben hamile değilim dedi :( zira görüntü Max 8 aylık hamile göbüşü vardı. Felaket utandım :/

Rabbim isteyen herkese nasıp etsin.
kız sizde hiç akıl yok. hemen pasta börek çörek sayacaksın arka arkaya, ay canım çekti valla diyorsa hamiledir.

alman pastası, mozaik pasta, Profiterol, dilber dudağı, baklava? diyeceksin hızlı hızlı, profiterolde ay olsa da yesek diyorsa hamiledir işte.
Yürüyüşü otomatikman penguenleşirse ve çok hassaslaşırsa.
Koltuğun altına bi makas bi de bıçak koyun, makasa oturursa kız bıçağa oturursa erkektir. Siktir deli derse hamile değildir.
Anlayamazsınız, kadın isterse koca bir devleti bile kandırabilir. ahaha. 17 yıl boyunca hamile numarası yapıp devletten yardım aldı!

https://www.haber7.com/du...pip-devletten-yardim-aldi
Birlikte Mr cektirelim diyin. Hamileyse gelemem Der.
su dolu leğene yatırıp balon çıkıp çıkmıyor mu ona bakılır.
iş arkadaşımın ellerinden anlamıştım. Spora gitmediği ve zayıflamadığı halde elleri damarlanmıştı. Sonra gebe olduğunu öğrendim. Çok tatlı bir kızı oldu Allah bağışlasın.
Gebelik testi.
ilk önce davranışları değişir, sürekli pms dönemindeki gibi davranır.

Aşırı yer.

Tadı çok baskın olan şeyleri aşırı yer.

Et, süt, yumurta kokusundan rahatsız olur.
Sürekli bebek hakkında konuşup sizi darlıyorsa,
Canının sürekli bir şeyler çektiğini söylüyorsa,
Maksadını aşan biçimde kilo alıyorsa,
Kendini her konuda öncelikli görüyorsa (çünkü bana doğuruyor ve dünya üzerinde doğum yapan ilk canlı kendisi) hamiledir.
Eczaneye git erken gebelik testi var al. ikinci gün sonucu veriyor. iki çizgiyi görürseniz anne baba oluyorsunuz tebrikler.
Çubuklar var ablam be hangi devirde yaşıyoruz. Al bir tane çubuk işe üstüne çıkar hemen sonucu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar