bugün

gözler kalbin aynasıdır nergisim söylemini, kollar kalbin aynasıdır şeklinde değiştirip benimsemiş sevgili tipleridir. gözgöze gelmeleri önemli değildir zira. sevgili olmayı layıkıyla başarmışlardır. bu türler kafelerde, parklardaki banklarda ve bilimum sarılmaya müsait yerlerde nefes alıp verirler. bulundukları yerin, etraftaki insanların bir önemi yoktur. yanyanadırlar gerisi yalandır. onların bu davranışları etraftaki diğer sevgilileri imrendirir, sevgilisi olmayanlarında off! offf! nidaları çıkarmalarına sebebiyet verir.
insanların hayvani dürtüleri ile ilişkilendirilebilir durum.
Örnek: insanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır.
Konuşmak bittiyse bir üst level olan koklaşma evresi girer devreye.
heykel gibi duran sevgililerdir. (deniz kıyısında çok rastlanılıyor onlara)
sevişme evresine geçebilmek için bi süre sessiz kalındığına inan sevgililerdir.
yoğun duygusal tümleşik evrenin dreamatik ifadesinin hazırlığı olsa gerek.
o anı doya doya yaşamak isteyen sevgililerdir. gözleriyle konuşurlar... gerçekten seviyorlarsa, birbirlerine bakışları, en romantik tiraddan bile daha gerçek gelecektir onlara zaten.
birbirlerinin kalp atışlarını sayıyorlardır. çünkü çok mutludurlar. söze gerek yok duygularımız bize yetiyor düşüncesinde ki gençlerdir.
hayallerini yaşayan, kendi kendilerine içi boş romantizm yaratan sevgililerdir. Kimbilir aklından neler geçiyordur. "çok mutluyum keşke hiç bitmese", " ne güzel kokuyor", " ulan kimi zaman eşeklikler yapsa da seviyorum seni be"" vs vs.

lakin bu gibi konularda şartlar gerektirdiğinden ötürü duygusuzlaşmış bir öküzseniz "şu hatun da güzelmiş", "ulan şimdi keşke yanımda sen değil de x kişisi olsaydı"," yarın da görüşecek miyiz anasını satayım" gibi düşüncelere daldığınız da olur.

kanımca boş romantizm yerine bu gibi gerçekçi düşüncelere dalmak daha evladır.
(bkz: olay mahallini boşaltın)
en güzel söz bazen suskunluğun sesinden çıkar. huzur verir. çünkü sözünü kulağında değil yüreğinde duyarsın.
böyle bir sevgili buldunuzsa kıymetini biliniz. zira büyük ikramiye sirayet etmiştir size.
(bkz: fırtına öncesi sessizlik)
**bugün izlediğim bir filmin etkisiyle:
"dudaklar sussa da kalbin yüz dili vardır"
her an sevişebilecek potansiyeli hat safhada olan çifttir.
(bkz: o ve ben)
Birbirlerine karşı duydudukları sevgilerinin yanında kelimelerin kifayetsiz kalacağını bilen aşmış sevgililerdir.
sözün bittiği andır.

(bkz: biz)
(bkz: napacağını bilememek)
konuşacak konu bulamayan sevgililerdir.
konuşamamadan ötürü birbirlerine sarılmayı tercih eden sevgililer.
a sosyal sevgili olma ihtimalleri düşük olan sevgililerdir. sonuçta sevgililer yahu.
romantizm ayağına kerkiniyordur ergenler.

2 saat sarılmak ne amk?
Cok ozlemek kaynaklidir. Sevgilim bana ahtapot mary derdi ahhaha. Gerci tek kelime konusmamak kismini bilemedim bana tanidik gelmiyor. Demek ozlemde kendi icinde ayriliyor. Kademe kademe : ) normaldede hic konusmayan ciftler mevcut gunumuzde. Onlarda evleniyor zaten. Mukemmel uyum sanirim ahahhaah
Ne yapmaya çalıştıklarını anlamadığım sevgililerdir.

Nasıl iletişim sağlıyorsunuz lan göz göze de değiller koku mu salıyorsunuz?
Evet lanet olsun. buna bile ihtiyacım var. evet biliyorum oldukça kötü fakat buna bile ihtiyaç duyuyorum. Sarılmak ne kadar güzel!
söyleyecek iki lakırdısı olmayan geri zekalılardır.
ben sevgilimle aralıksız 72 saat konuşurum gene de doyamam.