bugün

yarın akşam. izmit civarı (bu ne aq sanki aktif izmit sınırsız arıyoruz)
şimdiye kadar sözlükten tek yazarla yaşadığım tecrübeyi genişletecek veritabanıdır.
izmirden katıldığımdır. mumkunse karşıyaka ya da alsancak
dundrum biralar gelenden.
Buradan bir kac kisi haric biraya girerseniz ic organlarinizin yerini bira şişeleriyle doldurlar beyler sakin.
(bkz: ankara) yazın.
uludağda hesabı kadınlar ödüyor dediler. swh
geçmiş dönemde linç yediğim uludağ sözlükte fazla kasanlar ile ilgili başlığım üzerine tam da anlatmak istediğim güzel bir başlık. ben varım diyorum ve dedim.
her insanın böyle arkadaşı olmalı, böyle oturup saatlerce boş muhabet çevirmelisin.
izmir den katılıyorum arkadaşlar.
bursa, yaş 36, çok güzel bira içerim.
istanbul anadolu yakası için dahil olmak istediğim veritabanıdır. karikatür sanatı, satranç ve sinema hakkında muhabbet ederim, siyasete girmem, pis içmem.
Sözlük içi bira içmek için arkadaş aranılan veritabanıdır.

Ulan son 100 gün içerisinde yazılan entryleri okudum herkes ben ödemem, gelirim ama sen ödersin falan diyor. Millet manyak mı senin içtiğin biraya para ödesin. Daha geçen gün gittiğim mekanda 144 lira bira parası ödedim sadece kendi içtiğime. Kendim gibi içen birisi çıksa ben ödeyecek olsam ben ne yiyip ne içecem nasıl yaşayacam iq? Neyse zamanında yokluktan iki kelam edecek adama ihtiyacımız vardı, şimdi bu pahalılıkta ihtiyacım olsa da çağırmam da buluşmam da oturur kendim içer sonra siktir olur evime giderim. Altın gibi değerli ve pahalı amk mereti sana mı ısmarlayacam bi de?
Buluşup karı kız konuşacak aptalların ve tarih,bilim,sanat,kültür'den yoksun tiplerin uğrak noktasıdır.
Başlık da ekşiden çalıntı zaten.
Arada cadde, kadıkoy ve bjk de de online oluyorum. Oldukça bildiririz gençlere...
Kadıköy.

iletişim dm.
Kaş'ta olanlar ses versin. Akşam fethiye'ye dönmeden birkaç bira içebiliriz.

Not: ben başladım *
Güzel olta. Bira tek başına da icilebiliyor bilginiz olsun.
izmir'de olan varsa buyursun, gelsin.
kızılayda olanlar yazsın tanışalım.
iç iç nereye kadar. biraz da birayla yıkanalım.
Ankara.
Adanada mevcuttur.
Selamun aleyküm.

görsel
Alkol ile hiçbir zaman aram olmadı. Ne sebepten olursa olsun asla ihtiyaç duymadım.
Ama kafa dengi, hoş sohbet arkadaşlar ile içeriz iki lafın belini kırarız.
Yaz beni yaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar