bugün

gizli oylayan yazardır aslında, bir kişi değil gizli oylayan herkestir. bir yazara bu kadar kalabalığı nasıl sığdırmışlar anlamak güç. dolu dolu bir yazar. aslında hiç yazmıyor süreli oyluyor, öyle bir yazar. ah ah.
Seri artılayan gizemli yazardır.
benim bir başlığa girdiğim entry lerin tamamını artılamış. sağolsun.
Kimdir, kimin nesidir diye merak ettiğim, an itibarıyla beni oylarıyla hunharca şımartan meçhul kişidir.

Açık oylamaktan sakınan, esrarengizdir.

Halâ devam etmektedir. Ehehehe..
kesene bereket yazarıdır. teşekkürler.
bıkmadan usanmadan 1 saattir artılmaya devam ediyor. kimse ellerine, kollarına sağlık. gizeminle işim yok sana kalsın. fakat neden anın görüntüsü anlatsana biraz? ya da boşver yarın bir nişana gideceğim, gel seni de götüreyim.
görsel
(bkz: seni tanımak istiyorum yiğidim)
Seri artı oyluyor gizli gizli.. iyi geceler diliyorum.
Neredeyse yazdığım her entryi saniyesinde artı oylayan "bir yazar". Buradan teşekkürlerimi sunuyorum, kendisiyle tanışmak isterim.
O eksiliyor sa vardır bildiği.
Artık şirinler gibi alttan çıkıp kendini göstermiyor. Halbuki 1,5 iskender ısmarlayacaktım.
seri + oylayıp kim olduğunu söylememekte ısrarlı bugün, hadi bakalım öyle olsun.
Beni bulması gereken kişi.
Kanka beni bul rakı balık yapalım.
Hayalet gibi bir şey.
Yani şu an kendisi seri oyluyor.

Kimsin lan.
o kendini biliyor ile beraber sözlüğün en meşhur ikilisinden birisidir. belki de aynı kişilerdir kim bilir.
gizemli.
esrarengiz.
kışkırtıcı.
merak uyandırıcı.
kafa karıştırıcı.
cezbedici.

bir yazar.
Bana musallat oldu. Kimdir bir ışık yaksın. Evet.
gene oyluyor gönlümün efendisi. kimsin olm sen. çık ortaya lan söz bir şey yapmicam.
(bkz: O kendini biliyor)
(bkz: o sen olsan bari)
Hani böyle utangaç çocuklar vardır. Annesinin eteğinin arkasına gizlenir ve ara ara bakar, gülümser heh işte öyle canlanıyor gözümde.
Her oyladığında bir gülücük atıyor bana. sağolsun.

Edit: gülücük yağmuru yağıyor. Kalp.
görsel
Seni çılgın.

bir yazardır.
Açık oyluyor ama bildirimlerde gözükmüyor. Clark kent gibi, Kurtarıyor gözden kayboluyor. Teşekkürü borç bilirim.
hiç beklenmedik bir anda çıkageliyor. varolası.