bugün

erkekler değil, kızlar seçer. bu küpe kulağa takıla, yan gelip yatıla.
Tepki videoları izleyelim mi diyebilirsiniz. Etki tepki falan olur.
Önünde çiftleşme dansı edip kanatlarınızı kabartın. Sizi seçecektir...
zengin iş adamı fenomen falan olmak.
türk kızları çeşit çeşittir. her birine de aynı taktik tutmaz. enteresanlardır.
güzel bir masa hazırlamak, zor olmasa gerek.
Bu tarz şekillerde cevap aranıyorsa büyü yapan birilerini bulsunlar bence. Çok zorlamak iyi değil.
çocukken yapılır.
büyüdükçe kadınları siklememeye başlarsınız.

ve fark edersiniz ki bu tür bundan daha fazla etkileniyor.
kadınlar gerçekten garip ancak hipergamiye tam olarak uyan canlılar.

kendi çerçeveniz olduğunda dahil olmak isteyen kadınların sayısı artıyor.
Tek taktik köpek çekmektir.
bir kızı etliekmek için diye okudum.
işlerdir.
Peşinden koşmaya değil de peşinden koşulacak erkek olmaya efor gösterin ilkinin hiç bir geçerliliği ve amaca ulaşma şansı yok..
Amuda kalkip sicarken 31 cekmek.
Buna etkilenmeyecek kiz bilmiyorum.
IBAN numarası istemek %99 etkileyecektir.
kızları etkilemek için bir şey yapmayın. mal değiller. anlarlar. sadece akıcı konuşun, sohbetiniz sarsın. frekansı tutturun yeter. eğer etkilenmek isterseler etkilenirler. aksi halde deveye hendek atlatsanız çok zordur. bir kız sohbetinizi severse size herşeyini anlatır. size güvenir. sizle sürekli konuşmak ister. tabi ki burada kanka moduna bağlamamanızda çok önemli. arada bir iltifat ederek arada bir yakınlık göstererek niyetinizi de ufaktan çıtlatın. olursa olur olmazsa dünya da tek kız o değil. zorlamayın. önünüzde türkiye de 40 milyon karşı cins var. elbet birini bulursun. doğal olun. kasmayın. iltifat ederken de bokunu çıkarmayın. kıza kesinlikle dokunarak konuşmayın. rahatsız olabilirler. eğer o da dokunuyorsa sizde dokunabilirsiniz. birazcıkta ince düşünceli ve detayları da hatırlıyorsanız çift dikiş olacaktır.
ona küçük sürprizler yapmak.
Erkeklerden taktik almayın.

Aq.
Kesinlikle agzın laf yapmasıdır. Ama bundan önce ilk tanışmayı gerçekleştirebilecek kadar orta düzeyde tipin olmasıdır. Ama bundan da önce etrafında kızların olacagı bir çevren olmasıdır. Tüm bunlardan sonra belki bunlara sahip olmayan birilerinden bir tık daha fazla şansınız olabilir.
Hiçbir şey yapmama gerek yok. Evd.
Hiç bir şey yapmayın.
Amuda kalkıp bacaklarınızla onun baş harfini yapmaya çalışarak Mustafa Topaloğlu nun Abu çiçi şarkısını söylemek. Bence romantik.
üniversite kampüsünde o uzun saçınızı arkaya savurarak gitar çalmak.
çiftleşme dansınızı yapın.
avrupa'da bir olayı olmayıp, türkiyede yüksek statü belirtisi olan mercedes amg, bmw, porsche tarzı bir araçla caddelerde gezindiğinizde otomatikman kızlar gelecektir.

şayet paranız varsa etkilemek için hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.

üzgünüm, devir değişti, dünya böyle...
Ne paraymış arkadaş...

Ya birisi gelip parasıyla beni avutmaya ve etkilemeye çalışırsa tokadı alması an meselesi.

Yahu zekasız, ben senin paranla mı ilişki yaşayacağım? Git def ol köşeye.

Düzgün ahlaklı, tatlı, iyimser yardım sever, az da olsa; diğerleri olduğu sürece farklı olsa da olur ancak dinlediğim şarkıları dinlemiş olan, eğlenmesini bilen birisi olursa hoşlanırım.

Paranıza da tükürmek istiyorum. Müsait yerlerinize...

Tövbe tövbe ya, sinirlendim.
Neyse.
biri kızı etkilemek için paradan daha önemli tek kozunuz var
-daha çok para
hani geçiyor ya filmde lots of guns..
lots of money...
pembe hayaller kuran sözlük kezbanlarının pörsük tavsiyelerine kulak kesesiye biraz köşenize üç beş atıp fiyakanızı dizin
düzen düzülen dengesi tersine nasıl evriliyor görün..