bugün

Ben çok severim bir kadınla birlikte gezip ona eşlik etmeyi. Nasıl oldum demesini. Sonuçta sevdiğin kişinin her anı güzel oluyor be yazarlar. Sadece bir an hariç o da tekmeyi yediğiniz an *
israf üstüne israf çıkarırlar.
https://www.youtube.com/shorts/x_2liEASlYY

insanı şair ederler.
Tecavüz kaçınılmazsa, zevk almaya bakın.
Alınacak olan bir kıyafet için Cadde üzerindeki tüm mağazaları dolaşacak kadar Enerji Sahibi olmanız gerekiyor, elbette bir güzel tarafı var.
kasada ödeme yaparken fiyat kırmak için pazarlık yapabilme yeteneğiniz de gelişiyor gün geçtikçe.
Alışveriş çantalarını taşıyarak kas yaparsınız. Annemlerden biliyorum sırt kaslarım dwayne Johnson gibi oldu.
Ben gecen gün 2 dügün icin sadece 2 magaza gezip malum kıyafetleri aldım cıktım. Cok kolay begeniyorum uzarsa yoruluyorum giyin soyun da sevmiyorum. Her kadın bir degil yani.
her babayiğidin harcı değildir, çünkü mağaza önünde beklemekten ağaç olmuşken, her an köpekler bacağınıza siğebilir.
sıkıcı ve ayakta beklemekten ötürü yorgunluk veren aktivite. bekar olmanın güzel bir yanıdır ayrıca bunu yapmamak. *
Erkek adam kadınla alışverişe çıkmaz.
Kartı verir sonra ne kadar girecek acaba diye düşünerek içmeye başlar.
(bkz: deli sikince yapılabilecek çılgınlıklar)
Centilmence torba taşımayı gerektirir.
Fikir verebiliyosan veya sende alışveriş yapıyorsan gerizekalılık değil gayet güzeldir.
Kadınlar da yanında erkek bulunmasından hoşlanmaz. Böyle kenarda durur gözlerini dikip bakarlar, doğru düzgün bir fikir vermez. Bu iyi mi iyi, bu nasıl iyi iyi hadi al da gidelim şeklinde olur. Hiç bir zevk alamazsın, vicdan azabı olurlar. Aklı olan kadin bir erkeği yanına almaz alışverişe giderken.
Gayet zevkli bir aktivitedir, öyle çghb skeçlerinde abartıldığı gibi bir şey değildir bunlar hep algı.
ölüm amk.
oncelikle geri zekali ayri yazilir arkadaslar.

sus kopegi gibi gratisin pentinin nbb nin kapisinda bekliyorlar.
telefonla oynuyor numarasi yapiyorlar.

bunlarin hepsi yavan bir seks icin degmez.
gerizekalılıktır.
Dertlenmektir. Ekonomik açıdan zaman acisindan..
Suratımı ve dilimi kullanarak rahatsızlığımı belli etmeye çalışırım fazla bos alışveriş yapıyorsa.
işim çıktı diyerek yol alın yoks ızdırap olur.
Uzun ve pahalıdır.
Ölüm gibi bir şey olur ama kimse ölmez.
Aynı mağazaya en az 3 defa tekrardan girmektir ve bunun farkına varamamaktır.
Ben de bir kadınım ve önermiyorum. Sakın öyle bir şey yapmayın. Yoksa öcü sizi yer.