bugün

Hah Suriye sorunu çözüldü de. Yav bunların kendi hedef kitlesine bile değer vermediğini ne zaman ve nasıl anlayacaklar çok merak ediyorum.
Böyle bir cümle kurmak için senelerdir ABD'nin Yunan adalarında yaptığı askeri yığınaktan bihaber gerzek olmak lazım. Dört yanı kuşatılmış bir esir ülkeyiz anlayın artık şunu ve trollüğü bırakın. Neye hizmet ettiğini bilmeyen, paranın satın aldığı birisiniz. insan kendi ülkesine ihanet eder mi? Nasıl biri yapar bunu?
yarrak alırız.
Teknik olarak tsknin yunanistani mağlup etme süresi yaklaşık olarak 45 gündür ki bu tamamen teslim olma değil, masaya çekiş tarihidir. Meselelere gerçekçi yaklaşmak gerek, Yunanistan kara sınırında dedeagactan başlayan ve batıya doğru üç savunma hattını savunmayı planlar. Amfibi olarak kısıtlı hareket alanı olan tsk bu savunma hatlarını yararak ilerler lakin Yunanistan'ın eski teselya/mora hattı amfibik hareket olmaksızın kontrol edilemez.
Gereksiz iddia. Bırakın herkes ülkesinde huzur ve mutlulukla yaşasın. Oturun oturduğunuz yerde.
nah alırsın diyerek (isteyen durumu el işareti ile de yapabilir) katkı yapılacak önerme.
Yunan yalamalarını rahatsız eden beyan. Fazla kaşınmadıkları sürece ben de savaştan yana değilim ama şu yunancılığı bırakın artık amk.

Türkiye’de Yunan aşığı çok,
Yunan halkı ise Türklere komple düşman gözüyle bakıyor

Bu neyin yalakalığı amk. Sırf hristiyan oldukları için birileri nöfröt söylömlörönö hoyor diyor. Hassiktirin ulan.
Bence önce kıbrıs a saldırmak lazım
O zaman diyecekler ki "ulan yavrusuna bunu yapan bize neler yapmaz"
Sonra Herkes kendiliğinden ülkelerini teslim edecek
Nasıl fikir???
Arkadaşlar isterseniz viyana kapılarına bile dayanırsınız.

Ama 20 milyon ölü ve yerle bir olmuş ülke ile.
Sonra şaakkkk bulgaristan. Bir de üstüne romanya! Çil yavrusu gibi dağılırlar... Arnavutluk ve sırbistan akıllı olsunlar!
Yok artık, o kadar sürer mi yahu?..
Ben “ikindi vakti başlarsak akşam namazını Atina’da kılarız“ dediydim ama... Bilemedim.
Birkaç saat içinde suriye'yi yok ederiz demişlerdi, sonuç ortada. Aman gaza gelmeyin.

Yunanlar bizim kardeşimizdir.

Onlar da ekonomik kriz yaşıyor biz de.

Bu savaşın altından iki halk da çıkamaz.

ABD'nin gazına gelip bu iki değerli ve kadim halk savaşırsa iki tarafa da yazık olur.
Ya he he!
Sen bu saat de nöbetçi eczane bulup ağrı kesici bile alamazsın.
Ya da "karnım aç, sandviç ekmek alayım" desen açık market bulamazsın.
Doğudan ankaraya kadar gelirler bana uyar amk batıya kaymış oluruz ortadoğudan biraz daha koparız bari.
Almasına alırız da formasını falan alırız.
Yunanistan’ı 1 gecede yerle bir ederiz orası ayrı ama başta Fransa olmak üzere; israil, Mısır, birleşik Arap emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Avrupa birliği, Ermenistan ve daha niceleri bize savaş ilan eder. Ve olay dünya savaşına da dönmez, yanımızda kimse savaşmaz çünkü.
1 saate alırız bence. Ordan ver elini 3.viyana seferine. Ulufe olduktan sonra..
Bir gece de yunanistanı değil sakız adasını bile alamayız.
Evet adil bir savaş olsa muhtemelen 2 saat sürmez ama masada güçsüz kaldıgımız için yapamıyoruz gerçi zamanında bunlara haddini bildiren insanı küçümseyip durmadan hakaret eden bir. Kesim için utandırıcı ve allahın adaleti olarak düşündü gün durumdur.
Savaşmak, yazmak kadar basit değildir.
Evelallah alırız Türkün gücünü sınamasınlar.
hazır s-400 leri de aldık

şu fransızlara vuralım önce.
Buyrun sizi cephenin önüne alalım.savas kötü bir şey.
Dont make War,make love.
Arabistanıda katın fazla kaşınıyorlar.
abartıdır, abd bile bir gecede alamaz.
(bkz: yunanistan ı alırken saçımızın başımızın dağılması)
yunan anarşistleri gördükte sonra "orada dur" denilmesi gereken cümlemsidir. senin benim gibi adamlar bunlar bak, asker de değil.