bugün

(bkz: a quiet place) denen bi film var gayet güzel bi filmdir.
(#39666781) dram severlere tavsiyemdir.
Öncelikle a beautiful mind'ı oraya eklediğin için sana ve izlememis olan herkese Stephen Hawking'in hayatını konu edinen the theory of everything'ı şiddetle öneriyorum. Birde Ashton Kutcher'ın rol aldığı bir Steve Jobs hikayesi olan Jobs filmini önerebilirim.
Öldüren sis! hem drama hem bilim-kurgu hem de korku içerir! tavsiye ederim!
bak bu kıyağı sana kimse yapmaz.

La leggenda del pianista sull'oceano
(bkz: soysuzlar çetesi)
Bad boy bubby.
Yaz, Panzehir - alper çağlar.
Savaş;
Stalingrad
Fury
ince kırmızı hat.

Romantik dram;
Sevgili John
Not:seni seviyorum
Mutlu son

Gerilim korku;
Mama
Korku seansı
Musallat.
--spoiler--
pulp fiction ile fight club öneren var lan. kral ''hababam sınıfı'' önerseydin zahmet olmuş.
--spoiler--

haaa ben taş gibi film izleyeceğim derseniz de size iki tane önerim var :

(bkz: kes) *
(bkz: naked) *
Fury iyidir.
Korku seansı 2. Çok eğlencelidir.
Cumali ceber.

Bağcılar en iyi yabanci film oscar ını aldı.
Ocean eight. Ocean eleven'in kadın versiyonu.Sandra Block oynuyor ve şuan gösterimde.
me before you.
. . . eski film seviyorsan mutlaka izle. Qest for fire.
(bkz: film önerileri)
Belki buraya bakarsın ultra zeka? Diye bie replik var mikemmel bir film.
"milyonluk bebek" mükemmel bi dram filmidir. sonlarında en taş kalpli insan bile zırlayabilir, izlemediysen mutlaka izle.
esas sinema severlere; a short film about love.
bir zamanlar amerika.

robert de niro ve james wood.

1984 yapımı.

ilk izlediğimde günlerce etkisinden kurtulamadığım, sonrasında defalarca izlediğim film.

şiddetle tavsiye.
güncel korku filmlerinden "a quiet place" isimli filmi tavsiye ederim. sadece tarzının farklılığı ve çok az replikle çok güzel bir atmosfer yaratabildiği için.

not : ben vizyondayken izlemiştim ve salonun atmosferi de bu filme epey yardımcı olmuştu ama evde izlerken de sessiz bir ortam yaratabilirseniz aynı etkiyi yaratır diye düşünüyorum. bu arada, bazı şerefsizler malum ortamlara 1080p yüklemiş bile. o haysiyetsiz insanları şikayet etmek isterseniz diye söyleyeyim dedim.
the water.

hint sineması sevmeyen ben, sayesinde ilk kez bir hint filmini bu kadar severek izledim yetmedi inanılmaz bir hevesle herkese öneriyorum.

izleyin ya...
Efsane öneriler gelmiş zaten, bişey kalmamışta, hangi birine 40 yıl yetişeceksin şimdi. Bir Grönland balinası değilsin ki kardeşim.
Ben hayrıma 30 film öneririm arkadaş.
23 numara.