1. 1.
  yakında sinemalarda gösterime girecek olan gerilim-korku filmi.

  Emily Blunt tanıdık başrollerden. fragman umut vadediyor bakalım.

  https://www.youtube.com/watch?v=p9wE8dyzEJE+
  2 ... aeneskral
 2. 2.
  Korku filmi değil tamamiyle gerilim filmi. Başarılı olacağa benziyor.
  1 ... nazorellaschulz
 3. 3.
  Orijinali sinemalara, korsanı da nete düşmüş olan güzel bir gerilim filmi.
  2 ... gercegintakendisi
 4. 4.
  türkçeye sessiz bir yer olarak çevrilmiş olan gerilim filmi.

  filmi beğendim. gerilim filmi seven biri olarak 8 puan vermesem de 7 7.5 arası bir puanı hak ediyor film. yalnız film biraz da uzatılıp, konu biraz daha yayılmalıydı. işte o zaman filmin tadına tam olarak varabilirdik fakat bu haliyle bile sıkmadan izlettirdi.

  -- spoiler--

  sese karşı aşırı hassas bir takım vahşi yaratık aniden ortaya çıkıyor ve ses çıkartan hangi canlı olursa olsun avlıyor. bu vahşi yaratıklara karşı sessiz kalarak hayatta kalmaya çalışan bir aile kendini gerilim dolu bir mücadelenin ortasında buluyor..

  --spoiler--
  1 ... hubel
 5. 5.
  Mantıksız ve korkunç olmayan bir korku filmi. Fikir güzel, mekan güzel ama yemezler hacı. John Krasinski iyi bir oyuncu ama iyi bir yönetmen değil. Etkileyici ve korkunç olması gereken bir çok sahne o etkiyi yapamıyor. Abartılan ve pek sevmediğim ıt filmi bile daha korkunç ve inandırıcıydı. jump scare sahnelere hiç gerek yoktu. Tamamen sessiz olan bir filmde basit bir tahta gıcırtısıyla bile gerilim yaratabilirsin aklınıza gelmedi mi amk.
  2 ... aveda
 6. 6.
  bonnnboş, bir şey anlatmayan bir film. spoiler geliyor, nedenini açıklıyorum:

  -- spoiler --
  sese duyarlı bir canavar peydah olmuş. sessiz yaşayan ofice dizisinin başrol oyuncusu bir kulaklık lehimliyor. sonra çocukları için kendisi bağırarak ölüyor. yaptığı kulaklığıda çocuğundan birisi kullanarak canavarın bir tanesi öldürüyor filmin son 30 saniyesinde ve film bitiyor. bu. aynen bu kadar.

  -- spoiler --
  1 ... ahoerkam
 7. 7.
  iyi fikirden her daim iyi film çıkmayabileceğinin kanıtı. temposuz.
  2 ... antimatter
 8. 8.
  Şuan digiturkten 5tlye satın aldığım film. Kimse beğenmemiş ama bence güzele benziyor.
  3 -2 ... nazorellaschulz
 9. 9.
  Zaman kaybı filmdir.
  1 -1 ... infandous
 10. 10.
  izlesen bir şey kazanmazsın, izlemezsen de bir şey kaybetmezsin ayarında olmuş film. bence çok fazla mantık hatası vardı. klişeleri de bir hayli fazlaydı. ama emily blunt çok güzel be. sessiz doğum sahnesinde de efsane bir performans göstermiş. film zaten çok uzun değil. canı sıkılan emily blunt hayranları için ideal.
  1 ... nil nil nil