bugün

Sağlık,para,lezzetli yemek,güzel kadın.dünya erkekler için bu 4lünün etrafında döner.
Çok affedersiniz ama güzel bi kadın.
Kendini ispat etmek.
Beni bi erkek degilde bir insan olarak en cok mutlu eden sey bir işi yani her türlü şey daha kolay daha basit dava pratik yapmak.
iri Meme ve güzel götlü kadın.
amacına ulaşmaya en yakın olduğu andır.
sevdiğin kızla doya doya sex.
beklenmedik biryerden gelen para.
artı oy. Evet primci aşağılık bir varlığım.
Mütevazı ve huzurlu bir hayat.
Ben her türlü iltifata alışıkım.

Benim gözüm çok suludur. Beni daha hiç tanımayan masaya yeni oturan kadının gözümün yaşını silmek için yanıma gelmesi ve elleriyle yaşımı silmesi, benim teşekkür edip mendil aramam, benim için Nirvanadır.

Daha önce karşılaşmıştık. Hiç, bir araya gelmemiştik. Aynı mekanlarda farklı masalarda oturur idik. Zaten bakardım ben ona ayıp olmadan. O da bakarmış meğer sağolsun.

Bir arkadaş meğer ortak arkadaşımızmış. Tanıştık.

Harikayım. Ayağım yerde değil. Ve ben naçizane ona hep teşekkür için hediyelerle çıktım karşısına.

Aynı kadın 40 gün sonra sen beni sevmedin, sırf yanında biri olsun diye beni tuttun demesi.
Sen beni hiç sevmedin...

Peki.

Daha birini seversem, allah beni sevmiyor demektir. Yeterli bu kadarı.
Hayatının bir amacı olması.Bu bir sevgili, bir aile, meslek, bir hobi, bir sanat dalı olabilir.
Mütevazı bir eş
Saygılı bir çocuk
Güzel bir maaş
Arada verilen ufak küçük hediyeler vs.
Gözlemlediğim kadarıyla mutlu erkekleri daima bu noktada tutan en önemli şey “ bulunduğu çevreye yetebilme” duygusu.

Nedir bu çevreden kasıt peki?

Mevcut işi,
Mevcut eş ve çocukları,
Mevcut sevgilisi,
Dostu..

Yani çevresinde var olan insanlardan ve şartlardan aldığı doygunluk hissi, bence erkeği hem özgür hem de mutlu hissettiriyor.
Sabahın 5 inde aklına geldiğini yapması olabilir belki.
başlıkta yazılanları okuyunca ben zaten mutluymuşum amk dedim neyse size yarışmada başarılar.
valla kendi adıma konuşursam bir tane olsun kız çocuğumun olmasıdır derim.
ps 5 + fifa + pes + gta + gow.
bence mutlu bir aile, iyi bir maaş, arkadaşları, sağlık, eşiyle gezmek olabilir.
Bu aralar milyonlarcasını icardiiiii.
Galatasaray maçına bilet. Cumartesi maçtayim. *
bitkilerdir.

görsel
Güzel bir kızın dilini ve meme uçlarını emmek.
Sözlüğü birkaç gündür meşgul eden soru. Çocuklukta bile bunları simartiyoruz, sonra paşa oluyorlar. tek derdimiz bu oluyor. Onlari mutlu etmek.
Övgü almak mutlu ediyor bence erkekleri. Tarzını,saçını çok severdim. ve siyah rengini çok yakıştırırdım.. yaptığı bir şeyi övdüğümde ya da iltifat ettiğimde mutluluğunu anlıyordum.
Bir gün evlilik teklifi edersen siyah giy dediğimde yasta mıyız kızım siyah olmaz demişti..
Sonra aradan zaman geçti.. Sevgilisine evlilik teklifini siyah renk gömlekle etmiş..

Abi gece gece kendi kendime entry içinde dertlendim ya nasıl oldu bu..
güncel Önemli Başlıklar