bugün

(bkz: gay)
çıkma teklifi almışsa liseli bir gay in hoşlandığıdır.
(bkz: çıkmak ne oluyor ki)
mekan olarak playstation cafe vs. seçilmişse sorun olmayacak durumdur kanaatimce.

çünkü;
'çıkmak' sadece sevgilim olur musun? anlamına gelmemektedir güzel türkçede.
gayet normal olan bir durumdur. ona gay demekle aşağıladığınızı düşünmeyin. insanların cinsel tercihleri sizi ilgilendirmez. cinsel tercihi farklı olan erkeğin size çıkma teklifi etmediği sürece.
gay ların duygusal saldırısına uğramış zavallı liseli gençtir.
muhtemelen teklifi aldığı kişiye dalacak olan erkektir.
muhtemelen kız kardeşi için gelmiş modern ağabeydir. ha yok değilmi? gel lan buraya .... ...... ..... diyerek dalarım.
bir erkekten çıkma teklifi aldığına göre pek erkekliğe benzer yönlerinin kalmadığının göstergesidir.
+mehmet olum ben senden çok hoşlanıyorum lan sevgilim olur musun?

-sittir git kafamı bozma diyerek koşar adımlarla uzaklaşan erkektir
(bkz: ibne)

(bkz: genç ibneler rahatsız)
ibne değildir. çalıştığı yerde çok gay vardır. ve maalesef erkek kişisi şekerdir şirindir temizdir komiktir ve erkekler bile beni sik der, öpmek ister kollarını ellerini tutar, kaçarsın sürekli. kibar olmak şirin olmak suç mu. kendimden biliyorum.

ama hep kendisini uzak tutar ne yapsın ki.
yok artik ali sami.
beybi feys erkektir.
muhtemelen meyillimisın lan Sen dedikten sonra yumruğu yapıştıracaktır.
arada bir aldığım tekliftir.
çıkma teklifini kabul etmesi için, açılışta dominallerini sergilemesi gereken erkektir.
nasıl bir tepki verilmesi gerektiği merak konusudur.

sert çıksan, ağzının üzerine bi kafa atsan ''aa ne sert erkek, kesinlikle salça olmalıyım''

daha nazik davransan ve saygı duyduğunu belirtsen, ''naz yapıyorsun benim olacaksın bebaam''

şeklinde mi bi tepkiyle karşılaşılacağı bilinmediği için ilginçtir.

itiraf edeyim hayatımda tek bir eşcinselden -eşcinsel olduğunu bilmeden- iltifat aldım ve ''eyvallah kardeş ya sen de fena sayılmazsın'' minvalinde bi söz söyledim.

herif orda beni sikicekti, götü zor kurtardık.
Gayet normal ve medeni bir davranıştır. Böyle bir erkek bulursanız hiç kaçırmayın derim çocuklar.
http://inciswf.com/1304539277.swf
aman ne ayıp etmiştir o diğer çıkma teklifi eden erkek.

dinimizce bu gibi luti şeyler haramdır.

allah saklasın. eşcinseller tabikide insandırlar ama bizden uzak dursunlar.
Facebook'tan yabancı bi eleman mesaj yoluyla olayı buraya getirmeye çalışıyordu ki engel olmuştum, yoksa ben de girecektim bu listeye direkten döndüm.

Saygı duyarım tabii eğilimine ancak umut da vermedim ki nereden aldı bu cesareti lan bu?
arkadaşına dışarı çıkıp çıkmayacağını soran erkektir.

problem! + troll face

swh
Yüksek ihtimal eşcinsel bir erkekten çıkma teklifi alan erkektir. Kendi cinsel tercihine göre evet veya hayır demesi yine kendi tercihidir.
O neymiş la öyle.
en iyi ihtimalle dağcı bir erkektir.