bugün

(bkz: garez)
(bkz: amerikalılar karadenizde 2)
Hulk Hogan'ın başrol oynadığı her film."Bu nasıl dadı"da ananı bacın s*keyim bir Hulk'ı nasıl böyle yerle bir ederler iki bu film nedir diye uzun uzun(1-2 dakika faan) düşünmüştüm.
david lynch filmleridir kesinlikle. ancak onun filmlerinin özelliği bu. ilk başta bir şey anlayamıyorsunuz daha sonra düşündükçe tekrar tekrar izledikçe bir şeyler çıkıyor.
tamam evet ben de bi bok anlasilmayan film yoktur demek istiyorum, cok istiyorum hem de.. ama biri bana anlatsin ne olur tabutta rovasata filmi neyi anlatir, niye cekilmistir, nedir bu yani..
film sadece anlaşılmak için mi izlenir? sorusunu sorduran tepkisel başlık.
ödül alan filmlerdir. Ödülü çok mu buldunuz ki dağıtıyorsunuz cömertçe dedirtirler.
(bkz: the postman)
(bkz: yetenekli bay ripley)
(bkz: balans ve manevra)
Lost Highway. Ne gerek varsa zihinsel buhranlar yaratmaya. Bulmaca mı film mi?
hint filmlerinin hepsinin girdiği bölümdür bu amaçsızdır kendileri genellikle...
kesinlikle (bkz: cube 2).
cehenneme bir adım ve zodiac. tam devam etmesi gereken yerde bitiyolar yaa!!
(bkz: keloğlan karaprense karşı)*
(bkz: the good shepherd)
(bkz: bir geyşanın anıları)
(bkz: pretty woman)
(bkz: takva)
(bkz: eve dönüş)
(bkz: zoolander) * *
bir film vardı adını hatırlamıyorum. otopark içinde; insanları robotlar kovalıyor, öldürüyor felan. işte o çok boktandı.
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
kastirayim derken kastiran(?)filmlerden biridir. ne gerek var böyle alengirli gudik seneryolara. ne kadar anlasilmaz o kadar süper mantigi.*
donnie darko*
gerard depardieu'nun oynadığı çoğu film.
düş kapanı stephan king in romanından uyarlanan film sinemada izlediğim en kötü filmdi. bi bok anlamadığım gibi ettiğim küfürlerle de bi dünya günaha girdim.
(bkz: hayal kurma oyunları)
son 7 yıl içinde çekilen çoğu türk filmi.
(bkz: dongel karhanesi)
anlaşılmayan film yoktur filmi anlayamayanlar vardır.
eyes wide shut(tom cruise, nicola kidman),hiç bir şey anlamadım,2 defa da izledim..çok beğendim ama anlamadım,bu da ayrı bir ironi oldu korkarım.
(bkz: fransız filmleri)