bugün

entry'ler (109)

abdullah gül ün şehit ailelerine maddi yardımı

show must go on! aman pardon durmak yok yola devam!

bilincsiz islam karsitligi

(bkz: bilincli arap karsitligi)

bilincli arap karsitligi

bilinçli veya bilinçsiz olarak islamı araplaşmak sanan, arap geleneklerini dinin gereği sananlara karşıtlıktır.

abdullah gül ün kızının düğünü

nedir bu şaşaa, bu gösteriş, bu israf? ha pardon onlar seçilmiş! (seçilmiş yerine başka bir şey yazacaktım ama sebebi malum yazmayışımın)

aldatilan kadina verilebilecekler

güvenilir ve işini iyi bir bilen avukatın adresi.

habertürk

akşam eve gelince kanal d ve atv'nin ana haber bültenlerinde kampanyaya destek verdiklerini gördüm. baktılar çok güzel reyting var hepsi abandı tabii. o mehmet ali birand ki (kendisi kanal d haberi yapar) şehit asker sayısı 5'in altında olursa haber yapmayalım diyen bir insandır. tamam kampanya çok güzeldir ama bu ülkede sömürülecek şeyleri ne kadar güzel buluyorlar.

sabah çay yerine kahve içen kişi

oha diyorum başka birşey demiyorum.
kahve = hristiyan
çay = müslüman!

sabahları süt içen orospu ve onun soda içen götveren evladı. evet şimdi eşitliğimiz değişti:
süt = orospu
soda = götveren!

habertürk

uful güldemir'in kemiklerini sızlatmışlardır şehitlere yardım kampanyasıyla. o ufuk güldemir ki abd'ye hayran insan böyle bir duruma şaşardı. habertürk'ün reyting için yapmayacağı şey yoktur.

bir mahallede 4 cami olmasını eleştiren tipler

4 yetmez 5 lazım!!! öncekilerin cami yaptırma derneğini ben soymaya yetişemedim ama buna kesin yetişirim!

hayko cepkin

böğürme şarkının sonlarına doğru lütfen böğürme... tamam konserde böğürde albümde bari böğürme lütfen...

ulyssesindublin

şaka falan 101.entry girişini yaptım. zaman ne çabuk akıp geçiyor. bilir misin buralar eskiden hep bağ bahçeydi. dedeme demişler de almamış!

paran mi var derdin var

paran varsa derdin vardır ama paranın çok olmasından dolayı dertleri de parayla halledebilirsin. dolayısıyla yanlış bir önermedir.

dna yi okuma faslindan yazma faslina gecilmesi

rw dvd pardon rw dna.

bülent ersoy la evlenmek

(bkz: henüz çok gencim)

uyanınca akla gelen şarkı

beyin radyosunun yayına başlamasıdır. artık dj ne zaman değiştirir bilinmez.

erke dönergeç

çok pis kandırıldık gibime geliyor. yalnız da değiliz, bayağı bir kalabalığız bir de.

sevgilinin erojen bolgesini tiras etmek

partnere bağlıdır. partnerin önceden sinir katsayısını hesaplamak, yüksek değilse yükseltmemek gerekir. Baktınız sakin, huzurlu, fantaaazi dünyası sizi bekliyor demektir.

cinselliğini doyasıya yaşayan kıza veriyor demek

(bkz: bekareti ese saklamak/#2159013)

bir bok anlaşılmayan filmler

(bkz: hayal kurma oyunları)

ford fusion

yeni aracım. alalı 2 gün oldu. benzinli motoru harika. konfor da fena değil parasına göre. ama o koltuklar yok mu! emanet oturuyosunuz resmen. f/p oranı çok iyi olan araç.