bugün

bu adamın konuşmasını dinleyince başkanlığa sevinir hale geliyor insan. bir adam bu kadar mı boş konuşur amk.
ahahaha amk kahkaha attım ya.

''4te 3 mü daha büyük 3te 2 mi?'' sorusundan sonraki yüz hali *
Getirecekleri sistemi tam anlamıyla bilmiyor.
bana gerek yok diyen adam.

e bi git la öyleyse.
Şu adamı sırf başbakanlık makamını milletin gözünde küçültmek için başbakanlığa getirmediyseler ben de bir şey bilmiyorum efendim.
davutoğlu kukla görevini yeterince yerine getiremediği için, azledildikten sonra yerine getirilen, kendi kendini imha ettiği için an itibariyle başbakan da olmayan akp milletvekili.
zavallı ilk kendi uçacak.
ne bekliyordunuz ki. adam düşük profilliyim diyerek çıkmadı mı oraya.
iki kaptan bir gemiyi yönetemez. Dedi ve kenara çekildi.
ülkede başbakana gerek yok diyen başbakan.
Eski ulaştırma bakanı olan ak parti milletvekili. Değişik birisi ama seviyorum.

görsel
görsel

sabaha kadar da konuşsan bu başkanlık gelecek bakışı var ki o kadarda kararlılar.
Tipik kıraathane ağızlı akp'li. Kullandıkları dil kahvehanedeki herhangi bir adamdan farksız, hiçbir eğitim almamışlar, okumamışlar... Çok belli.

Yaptıkları her işin altından bi pislik çıktığı için artık insanlar her dediklerine ön yargılı bakıyor.
Vatandaşı olmasak aslında eğlenceli olabilecek bir ülkenin başbakanı.

Eğitim, öğretim kelimelerini yardım almadan düzgün bir şekilde cümle içinde yazamayan kişidir aynı zamanda.

Makamını işgal ettiği yasamanın gereksizliğini savunarak tarihe geçmiştir. Ve o tarih adını, halkın yüzde yüzünü temsil eden meclisi, bir kişinin kucağına oturtan hain kadrosunda anacaktır!.
Türkiye cumhuriyetinim mevcut başbakanı.
Çok esprili ve kaliteli bir insan.
bildiğiniz gibi kendisi mecliste düşüncesini açıkladı.

''1 gemiyi 2 kaptan batırır.'' eğer öyle düşünüyorsa kendisi istifa edebilir tayyip beyle. yerlerine böyle düşünmeyen bi parti gelebilir mesela chp. evet.
bildiğiniz gibi kendisi mecliste düşüncesini açıkladı.

''1 gemiyi 2 kaptan batırır.'' eğer öyle düşünüyorsa kendisi istifa edebilir tayyip beyle. yerlerine böyle düşünmeyen bi parti gelebilir mesela chp. evet.
gemilerde 2. hatta 3. kaptanın da olduğunu bilmeyen eski ulaştırma bakanı.
Birali, binali, milyonali, milyarali... ..
görsel
Asdghjkl.
Türkiye Cumhuriyeti' nin silik Başbakanı.

ilginçtir, o yaşta bir adamı kendi yerinize ekmek almaya gönderemezsiniz. ama bi şeyler uğruna tuvalet pompası olmaya ikna olmuş.

bir insanın hiç mi kendi fikri olmaz?
gerçi düşük profilli olmayı baştan kabul etmiş birine ne desek boş.

esas milli mücadele bunlar gittikten sonra arkalarını temizlerken olacak. çekirge sürüsü gibi talan ettiler güzelim ülkeyi.
görsel
ülkemizin son başbakanı olarak tarihe geçecek siyasetçi.
yıldırım akbulut'a bile rahmet okutmayı başarmış kukla.
profili düşük olması nedeniyle başbakan atandığını unutup, türkiye'de başbakana gerek yok diyen şahsiyet.

kuklaya zaten gerek yok. aldığın maaşları iade edecek misin sayın 1000ali yıldırım?