bugün

yeni gelinin sey tuttuğu gibi tutmuş resmen.
her yiğidin bir fare tutuş şekli vardır.
Yaz geldi Silivri sıcaktır şimdi ama riske girmeye gerek yok...
Artık bunları bilerek yaptığını düşündürüyor. Bu adam boğaziçine gitmeyi reddedip itüde mühendislik okumuş bi de.
engelli mi lan acaba bu adam?
Adam solakmiş mk fare tutuş şekli ondanmis okan Bayülgen söyledi.
bunlara benzettiği içindir belki de . böyle tutardık çocukken.

görsel
gerdek gecesi gelinin yarrağı tutuş şeklini andıran tutuş şekli.
olaya baya Hakim oldugunu hatta ve hatta genclerle kanka oldugunun bile kaniti niteliginde.
hayatında kaç kere bilgisayar başına geçti bu adam çok merak ediyorum. üstelik köyden gelmiş cahil bir insan değil, kendisi bir başbakan. köyden gelip gelmediğini bilemem ama teknoloji konusunda oldukça cahil bir insan.
Fare dediklerinde öldürmeye çalışmadığına şükür.

Sonuçta ğ şapkalı mı değil mi onu da bilmiyor.

Elektronik cihazlar için ise, çok fazla üzerinde düşünmeyin beyniniz yanar demişliği var.
Yeminle bu adamin her hareketi bir garip ya.
Türkçe konuşmayı bilmiyor ama felaket akıcı bir şekilde ingilizcesi var
Fare tutmayı bilmiyor ama iTÜ mezunu
Voleybol oynamayı bilmeyip ısrarla oynamaya çalışmasi filan.

Troll mu bilerek mi böyle çözemedim mk.
daha cok fareyi oksuyormus gibi. ne yaptigini anlamak cok zor, kendisi belli ki teknolojik hicbir sey ile pek barisik degil.

(bkz: bilisime kafa yorarsaniz siyirirsiniz)

Ayric sanki sizin ananiz babaniz kullanmayi cok biliyor geyigi yapilamaz burada. Hatirlatirim, bu adam onceden haberlesme bakaniydi.
Sanki sizin ananiz babaniz fareyi farkli tutuyor dedirten sorunsaldir. Insanlari sevmeyebilirsiniz, siyasi gorusunuz de uymayabilir ama yasli kesimin %99,9’u teknolojiden bir haber oldugu gibi adapte de olamiyor. Ben bu videoda bunu gordum. Dalga gecmek icin bence baska seyler arayin kendinize.
Bir gün "haksızlık etmişiz, meğerse basit bir becerisi varmış: diyemeyeceğimizin resmidir. Yine olmadı.