bugün

bir zamanlar muratbey markalı kaşar satıyordu bu bim. ne lezizdi azizim. sonra kıçı kalktı bu markanın, sanıyorum ki artık satılmıyor.
simbat-soslu fıstık
ilkler-yağlı gevrek
dost-tava yoğurt
centro-kakaolu gofret
*
(bkz: uludağ-narata)limonatadan sonra bu da on numara olan içecektir.
(bkz: ugg)
en kaliteli bim malzemesi olmasına karşın bedavaya verilen (bkz: bim poşeti)
dondurulmuş pattizleri hem ucuz hem güzel-miş. almam ben ordan siye.
ilkler yağlı gevrek ürünü bu ürünlerden biridir.
neredeyse satılan her ürün için kullanılabilecek tanım. dost süt ürünleri mi desem, osmanoğlu tatlıları mı desem, le cola le porta teaton gibi içecekleri mi saysam.... iyi ki varsın bim.
uludağ limonata-nutella-browni intense.
bim = birleşmiş islam marketleri.

mümkünse ordan alışveriş yapmayın.bütün ürünleri adi uyduruk gdo lu olmakla birlikte hangi amaca hizmet ettiği belli olan markettir.
wow diye bir çikolata satılır,metro çakmasıdır ama tadı metrodan daha güzeldir.tavsiye ederim.
(bkz: bim sen çok yaşa)
sinbat cipsli fıstık, mz etsiz çiğ köfte ...
kemalist tombalakların, iliklerine kadar işlemiş iğrenç faşist duyguları yüzünden, deneyemeyecekleri muhteşem ürünlerdir.
gındık ezmesi gerçekten tadı mükemmel ve fiyatı uygun olan muhteşem ürün.
karlıtepe meyveli soda. 6'lı paketi 2.45 tl.
"şakirt olmanın 1000 yolu". sadece 3.99.
Yağlı gevrek,ilkler.
markasını bilmiyorum ama profiterollerine hastayım.
bimde satılan en muhteşem ürünler AXE serisi deodorantlardir, kalıcılıkları dahada muhteşemdir bu kokuların. maximum 3dk.
nar ekşisi ve katmer. katmerin tadı nefis. 3 adet var paketin içinde fiyat olarak 2.50 tl bir de arkadaşım soğuk lahmacun almış. teflonda ısıt güzel oluyor diyor. lakin burdaki şubesinde bulamadım.
jucy meyve suyu. özellikle karışık meyve nektarı ile nane portakal karışımı süperdir. alanya da meyve kokteyli yapan arkadaştan öğrenip evde tüketmekteyim. meyve kokteyli tadındadır.
güldal temizlik malzemeleri. her derde devadırlar kendileri.
reklam konan hareketler bunlar.
(bkz: fair dondurma)
(bkz: akyol çorapları)
on numaradır kendileri.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar