bugün

lezzethane tepsi böreği güzel,az yağlı o kadar ,ıspanaklı-peynirli-peynirli, 800 gram ..

(ben eskiden evde yapardım böreği ,fakat artık peynirli ıspanak-yufka ,yağ, yumurta ,pişirme falan astarı yüzünden pahalı hazır alıyorum ),
(kıymalıyı kendim yapıyorum. )
*fiskat krokan
*kidy dondurma
*tombik sucuk.
dost süzme peynir.
incirli bisküvi.
Yazın serin hava. Yazın serinlemek amacı ile girilebilir. Kışın buna da gerek yok.
(bkz: powerkey ampul)
kasa yanındaki mor pakette top stars.
Dalin kolonyaları. En uygun ordan alıyorum missler gibii
Antep fıstıklı (bkz: karmen)kalıp çikolatası.
meyveli yoğurt.

hollanda waffle
bimde satılan muhteşem ürünler diye bir tek şu incirli bisküviyi bilirim. açlığa,atıştırmaya bu kadar bire bir bi ürün görmedim daha.
Evde kendim yapıyorum yoğurt. Pazarcı tanıdık abilerden meyve alıyorum. Ki tanıdık abi demek meyvenin en güzellerinin seçilip verilmesi demektir. 5 yaşında sana meyve verip yemeni izleyen adamlar 30 yaşında halinin meyve almasına son derece duygusal yaklaşıyorlar. Çok özeniyorlar. Sonra ben bu meyveler ile ev yapımı yoğurdu birleştiriyorum. 3 kaşık sonrası bırakıyorum. Çok temiz bir tat bu. Sahiden temiz. Ferah ve temiz. Bana göre değil.

Ama dost meyveli yoğurt öyle değil. Başka markaları denedim yine yarım bıraktım. Dost meyveli yoğurttan yarım kilo yerim. Çünkü yoğurt ferahlığı ve meyve tazeliği yok. Pis bir şey yemiş gibi hissediyorsun.

Bana kimse onların gerçekten meyve olduğuna inandıramaz. Değil. Ya boyalı garip maddeler ya da çürük, ezik ve çöpe atılması gereken meyveler içine atılmış. Aralarda ağzına meyve hariç bir şey daha geliyor ama ne belli değil. Hafif kıtırık bir şey. Yoğurt zaten yoğurt gibi değil. Şekerli bi de. Ve bunların birleşimi korkunç bir uyum yakalıyor. Çok çok acayip bir şey bu yoğurt.

Seviyorum. Sen kalp ben.
ojeli necla ablamizin elinde tuttugu bitter cikolata.

yag cozucu.
ayran.
yogurt.
reksona stick.

tesekkurler.
https://galeri.uludagsozl...Cnt%C3%BCs%C3%BC-1992339/
BiM’i ara sıra da olsa kullanırım ancak bu ürünleri ilk kez görüyorum. Hayır canım istedi, bugün bi uğrayayım ben.
görsel
kahve veya çay için birebir ürün. üç farklı çeşidi var ve bu çeşitler yine farklı yöntemlerle pişirilmiş. birisi soft diye geçiyor diğeri normal çıtır yani. tatları çok başarılı kesin alın.
görsel
bu bildiğimiz bi ürün aslında ama her zaman gelmiyor. geldiğinde kaçırmamak lazım. safi o gofret tadını aldığınız ender ürünlerden.
görsel
buda gayet başarılı bir draje diyelim. soft. normalde kızılcıklı ürünleri sevmem ama bunun tadı gayet güzeldi.
görsel
işte bu efsane. bildiğimiz ülker çubuk krakeri düşünün. ülker diyorum çünkü kıyası anlayın diye. işte bu ürün ondan bi tık daha kaliteli. sadece üstünde tuz var altı boş. simit şeklinde, çok ince ve kıtır. çıt çıt gidiyor böyle. kesin alın yani.
görsel
Şu an kemirmekte olduğum kinder süt dilimi.
(bkz: bim pişmanlıktır)
Bimborg bira. 50 cc 6.85. Kasiyer kızdan istiyorsun.
Topitanem ve ballı hardallı cips.
Çekirdek alıyorum bol tuzlu iyi sarıyor.
derya ton balığı.

160 gramdan 2li kutu 9,95 tl. he ben onun 6 tl olduğu zamanları da biliyorum da orayı karıştırma orası çokomelli!

bir kutuyu ben bir kutuyu kedim yedi! öyle böyle değil yetimin hakkını yer gibi yedik!
görsel
Ureticisinden nefret ediyorum...kilo vermem lazım la şerefsizler...
Let's preZervatif.
Sayesinde babalık duygusunu tattım. Bundan daha muhteşem bir şey olabilir mi?
Amına koydugumun poseti naylonu her ne sikimse.
Not: Sakin makin değilim nere burası da çevre temizliği için poşet satıyor marketler.
Şükür elhamdülillah herkesin verecek 0.25kr parası var ama yapmayın amk bu ülkede ekmeği 25kr ucuz almak için 1.5km yol yürüyen ihtiyarlarımız var.