1. .
  lubnan'a asker gonderilmesini protesto edenler tarafindan kurulmus sitedir. ziyaret edilmesi tavsiye edilir. http://www.bilalerdoganaskere.com
  3 -1 ... sivrisinek
 2. .
  protesto fikri ve uygulanışı güzel de sayfayı kodlayan arkadaş tüm isimleri tek sayfada görüntüleme hatasını düzeltse daha da güzel olacak, sayfa bir türlü açılamıyor ki. ddos attack yapsan bu kadar zarar veremezsin herhalde. onbinlerce ismi bir seferde görüntülemeye çalışmak, işini bilen programcının yapacağı iş değildir.
  edit: sayfa 20502. satırda hata verdi, o kadar satır çalışması bile başarı
  2 -2 ... kisinin degeri aradigi seydir
 3. .
  boş insanların boş uğraşısı. acizlik.

  geçen haftanın en kötü entrysinden gelen edit: babası bu iyiliğimi duysa bana bakanlık verir bee..
  ... arjen robben
 4. .
  nasıl medeni tepki verileceğininin güzel bir örneğidir.
  ... istanbul icin efkar vakti
 5. .
  E-maıllerde elden ele dolaşan aşağıda ki mektubu yayınlaması an meselesi olan sitedir.

  "Muhterem babacığım,

  Sıkıntılı bir yolculuktan sonra Lübnan'a nail olduk. Ata uçağı tirbülans yaptı, kustum. Hosteslere ziyadesiyle ayıp oldu, yerler kirlendi. Sen temizletirsin ama yerler biraz kokacak galiba.

  Neyse Lübnan'a geldik. Beni Hariri ailesinden bir zevat karşıladı.
  Telekom'un imzalanması gereken evrakları varmış, onları getirmiş. Kurye ile yolluyorum. ilgilenirsen burada beni rahat ettirirler. Nitekim alıp beni doğruca Hilton'daki koğuşa götürdüler. Buralar sıcak baba, çok sıcak.
  Tamam, 'vatan sana canımız feda' ama Hilton'daki eğitim havuzumuz olmasa halimiz haraptı.
  Şimdilik bana Hilton Oteli'nin 11. katındaki gözcü süitini ayırmışlar.
  Oradan bu israillilere dikiz atmamı istiyorlar. Ben de sadece israil
  tarafına doğru bakıyorum. Pek bir şey göremiyorum. Gözlerim bozulabilir baba, tamam, "vatan sana canım feda" ama baba bakıyorum bakıyorum gözlerim bozulacak diye korkuyorum.

  Korku demişken, babacığım burada hiçbir şeyden korkmuyorum. Geçen gün karavanada falafel getirmişler. Hepsini yedim. Ne getirirlerse yiyorum. Hiç yemek ayrımı yapmıyorum. Arap mutfağı aynen bizimkine benziyor. Garsonlar biraz kirli ama ne gam! Memleket hizmetinde gözümüz hiçbir şey görmüyor.
  Baba, Aslında şu 'bedelli' işini bir kez daha düşünse miydik? Tamam, "vatan uğruna canım feda" ama orada da işler aksıyor. Yani, bir kanunluk işti. Buradan çok telefon parası yazıyor. Hariri Ailesi'ne de sitem ettim. Bakalım cep telefonu hediye edecekler mi?
  Ha, aklıma gelmişken yepyeni bir proje geliştirdim: "Sponsorlu askerlik." Askere gidiyorsun, her türlü ihtiyacını sponsorlar karşılıyor. Donuna kadar. Nasıl ama! Okul harcamalarını tekstilci ağabeyimiz karşılamıştı.
  Askerliği de karşılayacak birilerini buluruz herhalde. Böylece cebinden hiç para çıkmadan 'bedelli' işini hallederiz. Nasıl ama!

  Dün, israil'in bombaladığı bölgelere gittim. Bu mersedeslerin pencerelerini dar yapıyorlar, pek bir şey göremedim. Şoför, "anneniz tembih etti, başını belaya sokmayacakmışsınız" dedi. Canımın Siirt usulü dolmalı biberini nasıl da özledim.
  Tamam, "vatan uğruna canımız feda" ama babacığım burada yalnızım baba, çok yalnız.
  Bize imam hatipte öğrettiklerinden bambaşka bir Arapça
  konuşuyorlar, hiçbir şey anlamıyorum. Allahtan garsonlardan biri Türk.
  Bizim oralı. Seni de çok seviyor. imam hatibi bitirdikten sonra buralara gelmiş. Çok okumuş, sana sormadan "gel seni Zonguldak'a il kültür müdürü yaparız" dedim. Umarım kızmazsın.
  Baba, "Çıkarsa tezkere Bilal gitsin askere" diyenlere inat Lübnan'dayım. "işte geldim buradayım, ben bu işte ustayım" diyorum. Ama Akif abi hâlâ beni arayıp bu işi basına duyurmadı. Aslına bakarsan geldiğimden komutanlarımın da haberi yok. Yoklamada kaçak çıkmış olabilirim.
  Babacağım,Benim için yapsana bir kıyak. Yaparsan kıyak,Bilal sana minnettar!
  ( Nasıl kafiye ama!) "

  Önemli Not : Hakkında onca yolsuzluk iddiası ve spekülasyon yapılan Ulaştırma bakanı Binali Yıldırım'ın oğlu lübnan'a giden ilk seferde asker olarak yerini almıştır.
  1 ... blindguardian
 6. .
  Lubnan'a gidecek askeri birlikte bu karara onculuk eden Basbakan Recep Tayyip Erdogan'in oglu Bilal Erdogan'in da yer almasini talep eden site.

  turkiye nin kuzey irak a girmesi basligiyla bize kendini tekrar hatirlatan sitedir.

  http://www.bilalerdoganaskere.com/
  3 -1 ... jeam
 7. .
  babasından kaynaklı olarak ülke gündemini işgal edecek bir sorun daha. gitse ne olur gitmese ne olur ki? babada parada, ünde gani gittiği zaman ondan rahat kimse olmayacak.
  bu bebeden sorumlu olacak çavuşu bilmem nesi çıkıpta bir fiske vurabilcekler mi ki? yapamayacaklar göt korkusu denen birşey var. o yüzden varlığı yokluğu bir. gidipte kars'da van'da siirt' de şırnak 'da mı askerlik yapacak. gerçek bunlar.
  türk halkının böyle insanlara ihtiyacı yok. koskoca okyanusta bir kum tanesi gibi.
  1 -2 ... no promise
 8. .
  82. sayfadan itibaren heklenmiş sitedir. daha öncesinde de bazı çalışmalar göze çarpmaktadır.
  1 ... markasiz
 9. .
  90. sayfada recep tayyip erdoğan isminin 3 kez görüldüğü site..bir işi bile doğru düzgün yapamaz mıyız acaba??

  hem imza atsak ne olabilir ki?? adam oğlunu yan gelip yatmaya (!) göndermek istemiyor. ellemeyin uyu(T)sunlar..
  1 -1 ... freedean
 10. .
  her türk vatandaşı gibi eğitimi bittikten sonra askerliğini yapacak olan birine saldırmak olsun da nasıl olursa olsun mantığı ile açılmış sitedir. bu ülkede babası başbakan olan askerlik yapmıyor mu? yapıyor. bilal erdoğan asker kaçağı mı? Hayır. Bilal erdoğanı askere alacak olan makam başbakanlık mı? Yine hayır. Yani bu denli saçma sapan bir şeye destek vermek nasıl birşeydir anlamak mümkün değil.
  2 -1 ... eurasia